Prawo-Jazdy-360.pl

Publiczne darowizny
200 zł
Wsparte cele
2
Prawo-Jazdy-360.pl

Prawo-jazdy-360.pl to serwis, który umożliwia przygotowanie do egzaminu teoretycznego w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Jest to nowoczesna i komfortowa forma nauki online za pośrednictwem strony internetowej, która jest dostosowana pod wszystkie urządzenia zarówno komputery jak i telefony oraz tablety lub aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android i IOS, która po zainstalowaniu działa w trybie offline, a co za tym idzie, aby z niej korzystać nie musimy mieć dostępu do internetu.

Prawo-jazdy-360.pl Oferuje swoim użytkownikom dostęp do pełnej bazy pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy kat. B, A, C, D, T, AM, A1, A2, B1 zatwierdzonych przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju, formę testów i wszystkie pytania identyczne jak na egzaminie w ośrodkach WORD, a ponad to każde pytanie posiada swoje wytłumaczenie z kodeksu drogowego, znaków drogowych lub pierwszej pomocy.

Nasz serwis oprócz testów oferuje kursantom również kurs, w którym jest możliwość wybory kategorii wyświetlanych pytań.

Dzięki Prawo-jazdy-360.pl możesz mieć wszystko w jednym miejscu ze względu na to, że na naszej stronie jest również podręcznik kursant. Ma on formę elektroniczną i składa się z 12 różnorodnych działów. Każdy z nich zakończony jest 10 pytaniami kontrolnymi za pomocą, których kursant jest w stanie zweryfikować czy w odpowiednim stopniu przyswoił wiedze zawartą w danym dziale tematycznym.

Każdy użytkownik naszego serwisu może kontrolować postęp swojej nauki poprzez statystyki, w których ma również możliwość przejrzenia wszystkich pytań, na które udzielił już odpowiedzi.

Każda osoba może sprawdzić, jak funkcjonuje nasz serwis dzięki dwóm darmowym testom, które są dostępne na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej.

Ucząc się z Prawo-jazdy-360.pl masz pewność, że zdasz egzamin teoretyczny.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość