Prezent świąteczny dla Macieja
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Święta już za rogiem... niebawem będziemy nakrywać stoły na wigilijną kolację. Większość z nas w domu pielęgnuje tradycje pustego miejsca przy stole dla niespodziewanego gościa. To świetna okazja aby (wirtualnie) zaprosić Macieja, który świat tym razem nie spędzi w domu z rodziną.
Zróbmy coś dobrego dla (nie)znajomego, bo jak mówi przysłowie "Gość w dom, Bóg w dom".
Aby wziąć udział w akcji, wymyśl prezent jaki chciałbyś podarować Maciejowi. Oszacuj koszt prezentu i kwotę tę przelej przez tę skarbonka na jego zbiórke. Zachęcam aby w komentarzu napisać co będzie prezentem. To mogą być symboliczne wełniane skarpety (10 zł na zrzutkę), maszynka do golenia (150 zł na zrzutkę), a może jakaś płyta CD ze świetną muzyką (30 zł na zrzutkę). Wybór prezentu należy do Ciebie.
Ja przesyłam Maciejowi wirtualną płytę CD z jazzem świątecznym (29,99 zł i tyle wrzucam na zrzutkę w ramach świątecznego prezentu).
Przesyłam Wam świąteczne życzenia: zdrowia i Miłości (tej największej, która przyszła wiele lat temu w maleńkim dziecku którego urodziny niebawem świętujemy).
Paweł z żoną :)
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Święta już za rogiem... niebawem będziemy nakrywać stoły na wigilijną kolację. Większość z nas w domu pielęgnuje tradycje pustego miejsca przy stole dla niespodziewanego gościa. To świetna okazja aby (wirtualnie) zaprosić Macieja, który świat tym razem nie spędzi w domu z rodziną.
Zróbmy coś dobrego dla (nie)znajomego, bo jak mówi przysłowie "Gość w dom, Bóg w dom".
Aby wziąć udział w akcji, wymyśl prezent jaki chciałbyś podarować Maciejowi. Oszacuj koszt prezentu i kwotę tę przelej przez tę skarbonka na jego zbiórke. Zachęcam aby w komentarzu napisać co będzie prezentem. To mogą być symboliczne wełniane skarpety (10 zł na zrzutkę), maszynka do golenia (150 zł na zrzutkę), a może jakaś płyta CD ze świetną muzyką (30 zł na zrzutkę). Wybór prezentu należy do Ciebie.
Ja przesyłam Maciejowi wirtualną płytę CD z jazzem świątecznym (29,99 zł i tyle wrzucam na zrzutkę w ramach świątecznego prezentu).
Przesyłam Wam świąteczne życzenia: zdrowia i Miłości (tej największej, która przyszła wiele lat temu w maleńkim dziecku którego urodziny niebawem świętujemy).
Paweł z żoną :)
Wpłaty
- Wpłata anonimowa50 zł
Kilka par wełnianych skarpet :)
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa200 zł
Maciej, leci do Ciebie (wirtualnie) świąteczna płyta jazzowa! Zdrowiej!