MAREK URODZINY

skarbonka100
organizator skarbonki

Marek z okazji swoich urodzin prosi o wsparcie projektu, którego celem jest zakup 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla niepełnosprawnych dzieci. Te pieniądze są ważniejsze, niż prezenty, kwiaty i inne dary. Pomóżmy tym, którzy nie mogą PRZYJŚĆ na jakiekolwiek urodziny.

skarbonka100

PROJEKT 100, to  zrealizowana próba wykonania 100 skoków spadochronowych jednego dnia. Głównym jego celem było zebranie pieniędzy na zakup 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla 100 cierpiących dzieci. Patronem honorowym projektu był jedyny polski kosmonauta Generał Mirosław Hermaszewski, który po raz kolejny wspiera realizowane przeze mnie działania.

Projekt jest w pełni działaniem społecznym. Nie mam sponsora, nie stoi za mną żadna duża marka, a wszystkie koszty pokrywamy z żoną z zaciągniętego w banku projektu.

Skoki odbyły się 27 sierpnia 2018 roku na strefie spadochronowej SKY CAMP w Kazimierzu Biskupim koło Konina. Poprzednia próba 21 czerwca została przerwana z powodu bardzo niebezpiecznych warunków atmosferycznych, jednak do tej pory udało się zebrać łącznie około 400 tys., co daje możliwość zakupu ponad 80 wózków. Dzisiaj pozostaje nam do zebrania ponad 70 tys. na 20 pozostałych najdroższych i najbardziej skomplikowanych wózków.

Podczas realizacji „Projektu 48” w 20017 r. kilkadziesiąt osób z tej strefy bezinteresownie zaangażowało się w to, abym ja mógł bezpiecznie skakać, a co za tym idzie, abyśmy wszyscy mogli skutecznie pomóc tym, do których kierowaliśmy nasze działania charytatywne.

W Projekcie 100 chcemy pomóc 100 pokrzywdzonym przez los maluchom, które nigdy nie będą miały szansy na to, aby realizować podobne do naszych pasji. Nie będą jeździć na rowerze, nie będą biegać, nie będą nawet chodzić. Ale dzisiaj my możemy ukierunkować nasze pasje tak, aby zwrócić uwagę wszystkich na cierpienia tych dzieci i poprosić dobrych ludzi o wpłatę jakiejś sumy, abyśmy wspólnie mogli uzbierać około pół miliona zł i skutecznie poradzić sobie z konkretnym problemem w Polsce.

Te 100 skoków, to nie jest projekt sportowy, ale walka o równe szanse dla tych, którzy już na starcie tych szans nie mają.

Tomasz Kozłowski

Wsparli

60 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Witek i Gosia

100 zł

Anonimowy Pomagacz

300 zł

Ewa i Wiesław

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
72%
5 100 zł Wsparło 30 osób CEL: 7000 ZŁ