Skarbonka zakończona
Skarbonka
Dla Artemka
Organizator:Czarna
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Bardzo żal mi tego chłopca ma dopiero 3 latka całe życie przed nim dajmy mu szansę .życie jest piękne
160 złWsparło 7 osób
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Bardzo żal mi tego chłopca ma dopiero 3 latka całe życie przed nim dajmy mu szansę .życie jest piękne
Wpłaty
- 50 zł
5 złBądź zdrpwy, żyj Artemku
- Gracjan10 zł
Dużo zdrówka
- Wpłata anonimowa20 zł
- Danuta Jabłońska50 zł
- Ewa20 zł
Mam nadzieję że ci się uda
