PRZEMOCNIe

PRZEMOCNIe

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Stępina, podkarpackie

Tworzę sieć i gospodarstwo samopomocy dla ofiar przemocy, DDD, osób w kryzysie, depresji, nerwicy i zwątpieniu, samotności i poczuciu bezsensu; szczególnie dla osób z Zespołem Aspergera, które mają powyższe kłopoty, ponieważ dobrze rozumiem, co w ich myśleniu sprawia, że stają się ofiarami innych ludzi.

PRZEMOCNIe to- zazwyczaj- jednoosobowa fundacja, której założeniem jest stwierdzenie, że "Sekretem zmiany jest koncentracja całej Twojej energii nie na walce ze starym, lecz na budowaniu nowego".

>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<

Założyłam ją ja- Ania Lachowska- pedagog, DDD, ex ofiara przemocy i- zachwycona tym faktem- AsperGirl.

>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<

Prowadzę działalność edukacyjną oraz wspieram w kontakcie indywidualnym.

WSPARCIE INDYWIDUALNE

Udzielam bezpłatnych konsultacji osobom, które potrzebują kompleksowego wsparcia w wychodzeniu z toksycznych układów i sytuacji.

Możemy porozmawiać przez internet, spotkać się, doradzić, odwiedzić. Daję także możliwość zamieszkania w moim beskidzkim gospodarstwie- ale samemu trzeba stworzyć sobie w tych survivalowych warunkach warunki do życia.

Uczę życiowego survivalu: skrajnej oszczędności bez bylejakości, technicznego know-how, zarabiania pieniędzy w skrajnie trudnych sytuacjach, holistycznego podejścia do zdrowia, i nade wszystko spokoju ducha.

Proponuję wspólne z potrzebującym zdobycie pieniędzy na rozwiązanie jego problemu lub potrzebnych mu rzeczy, np. tu: https://www.facebook.com/MeMePRZEsheep/

>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<;>.<

EDUKACJA z zakresu przemocy, manipulacji, autoterapii, psychologii, 'survivalu' i dot. Zespołu Aspergera:
https://www.youtube.com/c/PRZEMOCNIeFundacja
https://www.facebook.com/PRZEczytaj-1699891550315034/