Pomóż Małej Stefci w Walce o Życie

JC
organizator skarbonki
JC

Witajcie moi Drodzy!

W życiu przychodzą takie dni, w których czujemy się bezsilni, a akcje strasznych i bolesnych wydarzeń zdają się nie mieć końca... każdy z nas to zna i przeżył na swój sposób... Jednak historia małej Stefci i jej rodziców poruszyła mnie do głębi i jedyne co chciałbym zrobić, to pomóc jej bardziej niż jestem zrobić to w pojedynkę.

Dlatego piszę do Ciebie tę wiadmość, być może razem uda nam się dołożyć cegiełkę do tego, by ta mała dziewczynka miała szansę na cieżką walkę o życie, którą będzie mogła stoczyć dopiero wtedy, gdy uzbiera astronomiczną kwotę pieniędzy 1 700 000zł. W tej chwili jest już uzbierane ponad 1 000 000zł.

Na ten moment na fb mam ponad 170 znajomych, gdyby każdy z nich dał na ten szczytny cel chociaż 10zł (czyli równowartość wydatek na dwie butelki 2l coca coli) to moglibyśmy tej małej dziewczynce przekazać 1700zł, to wciąż mało ale z pewnością jest to już dużo więcej niż mogę podarować jej sam.

Oczywiście akcja jest zupełnie dobrowolna i nie chcę tu uderzać w czyjkolwiek sumienie, i grać na nim, więc jeżeli po prostu nie dasz rady to nie ma problemu:) Wiem jak dużo problemów człowiek może posiadać, również, a może i przede wszystkim tych finansowych i wiem, że nie zawsze da się pomóc każdemu.

Jeżeli jednak uda Ci się zebarać choć 10zł to razem możemy pomóc małemu dziecku w walce o życie.

Chcę powiedzieć jasno nie mam z tego ani grosika, chcę tylko pomóc bardziej niż mogę zrobić to sam i stwierdziłem że może warto zapytać i wyciągnąć rękę do ludzi, z którymi kiedyś miałem lub mam i dziś przyjemność. I może to jest też głębszy sens mediów społecznościowych. Czyż można lepiej budować społeczność niż poprzez wzajemną pomoc?

Pamiętaj, że dobro wraca...

Akcja jest prowadzona przez stronę siepomaga.pl i jeżeli chcesz pomóc to możesz to zrobić bezpośrednio na tej stronie pod linkiem https://www.siepomaga.pl/stefania, lub poprzez skarbonkę, którę Ci tu udostępniam.

Pozdrawiam

Jurek "Czaja" Czajkowski

ps. jeżeli chcesz i masz takie możliwości możesz również udostępnić tę wiadomość na swojej tablicy lub przekazać informację dalej wśród swoich znajomych;) Tak niewiele może zrobić bardzo dużo ;)

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

trzymaj się mocno Słonko, jest z Tobą moc wielu dobrych ludzi, na pewno uda Ci się wygrać tę walkę :)
100 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
25%
250 zł Wsparło 7 osób CEL: 1 000 ZŁ