Przyłbice 3D dla lekarzy

Fundacja Odkrycie
organizator skarbonki

Przyłbice 3D dla lekarzy
COVID-19 stał się ostatnio najczęściej wymawianym słowem na całym świecie. Koronawirus w ciągu niecałych czterech miesięcy zawładną światem w każdej kategorii.

Jako członkowie Fundacji Odkrycie chcemy poczuć, że robimy coś dobrego. Chcemy, aby nasze działania nie opierały się jedynie na wspieraniu akcji #zostanwdomu, ale aby fizycznie wspomogły niedobory sprzętu w instytucjach, w których istnieje bezpośrednie zakażenie koronawirusem. W tym przedsięwzięciu potrzebujemy Państwa pomocy.

Jako Fundacja zajmujemy się promowaniem edukacji wśród dzieci i młodzieży. Jednym z naszych wiodących kierunków, w jakim się specjalizujemy jest druk 3D. Podjęliśmy działania mające na celu wydrukowanie przyłbic 3D, które z pewnością zwiększą ochronę osobistą osób zagrożonych zakażeniem. 

Nasza Fundacja przeznaczyła do tej pory 1400 zł z własnych środków na zakup podstawowych filamentów do druku. Każdego dnia drukujemy ok 150 szt przyłbic ochronnych dla lekarzy. Do tej pory wydrukowaliśmy ok 600 sztuk. Każdego dnia dzięki Waszej pomocy będziemy mogli drukować znacznie więcej. 

Działajmy razem, zadbajmy o osoby bezpośrednio narażone, miejmy wpływ na rozwój pandemii. Państwa wsparcie może realnie wesprzeć nasz kraj, tak, abyśmy nie czuli się bezradni w tej walce.

KONTAKT:
tel. 883 623 090
mail: fundacja.odkrycie@gmail.com

Wsparli

200 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Wpłata anonimowa

To co robicie jest bezcenne, żeby przetrwać wspólnie ten trudny czas. Dziękuję w imieniu mojej rodziny. Życzymy dużo zdrowia.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
35%
2 119,99 zł Wsparło 27 osób CEL: 6 000 ZŁ