RaceRunning - rowery dla osób niepełnosprawnych

Fundacja Złotowianka
organizator skarbonki

Fundacja Złotowianka. Z pasji. Z potrzeby. Z sercem.

Od prawie 10 lat działamy na terenie całej Polski na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych. Mieliśmy okazje poznać ich potrzeby, problemy, pasje...

Osoby niepełnosprawne często nie mają odwagi realizować swoich pasji, ambicji. Ich codzienność to ciągłe starania o pozyskanie środków na leczenie, na życie... Brakuje czasu i siły... a przede wszystkim miejsca, gdzie mogliby zrobić coś dla siebie. Zadbać o swoje samopoczucie, poczuć, że są jak inni, że CHCIEĆ NAPRAWDĘ ZNACZY MÓC.

Chcemy pomóc. Sprawić by osoby niepełnosprawne z terenu Złotowa i okolic miały możliwość realizacji swoich pasji. W KOŃCU RUCH TO ZDROWIE!

Fundacja Złotowianka wraz z Miastem Złotów pragnie sprawić, by nasze 17 tyś miasto stało się najbardziej przyjaznym miejscem w Polsce dla osób niepełnosprawnych. By dotarcie do sklepu było wycieczką, nie wyzwaniem. By wolny czas nie był ,,nudą" a przyjemnością.

Naszym celem jest zakup rowerów dla osób niepełnosprawnych oraz utworzenie sekcji RaceRunning! Jest to innowacyjny sport dla osób niepełnosprawnych, który ma na celu nietylko społeczną aktywację niepełnosprawnych ale i ich rehabilitację i pomoc w realizacji ich pasji! 

W naszym mieście powstać ma sekcja dla niepełnosprawnych, którzy będą trenowali stale, w konsekwencji jeździli na zawody i reprezentowali nas w Polsce i na świecieale też by ćwiczyli na rowerach biegowych niepełnosprawni i ludzie starsi rekreacyjnie, wtedy, kiedy będą mieli na to ochotę

Cała inicjatywa to kosztowne przedsięwzięcie. Musimy zebrać 60-70.000 złotych. Koszt jednego roweru to 10000 tyś zł!

Więcej o całej inicjatywie możecie dowiedzieć się na stronie fundacjazlotowianka.pl 

Dlatego liczymy na Waszą pomoc! Tylko razem może się nam udać. Każda złotówka jest ważna:)

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia
20 zł

Ania

Nie poddawajcie się, skromnie ale w miarę możliwości dołożę kilka zł. Pozdrawiam
Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,15%
30 zł Wsparły 2 osoby CEL: 20 000 ZŁ