Bezwzględna choroba kontra mały Antoś – konieczna jest operacja, by ratować rączki!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 945 osób
47 051 zł (15,13%)
Brakuje jeszcze 263 839 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0086512 Antoś
Zbiórka na cel
Operacja zniekształconych rączek w Paley European Institute

Antoś Kubicz , 21 miesięcy

Oleśnica , dolnośląskie

Zespół TAR

Rozpoczęcie: 21 Października 2020
Zakończenie: 15 Lipca 2021

Wszystko miało być dobrze... Snuliśmy plany, jak to cudownie będzie mieć synka przy sobie, marzyliśmy o wspólnym pięknym życiu, w którym będzie pełno śmiechu i radości. Niestety, nasz Antoś został boleśnie naznaczony przez los, a dziś walczymy o to, by mógł być sprawnym chłopcem. Nasz synek urodził się z poważną chorobą, która sprawia, że jego rączki są mocno zdeformowane! Aby ratować jego sprawność, konieczna jest bardzo droga operacja!

Antoś  Kubicz

O chorobie dowiedzieliśmy się jeszcze w czasie ciąży. Wydawało się, że będzie to rutynowe badanie USG, po którym zostanie piękna pamiątka w postaci zdjęć. Cieszyliśmy się, że znów zobaczymy naszego synka, który spokojnie rozwija się pod moim sercem.

Ten dzień nie wyglądał jednak tak, jakbyśmy to sobie wymarzyli. To w czasie badania dowiedzieliśmy się, że rączki naszego synka nie wyglądają tak, jak powinny, są zdecydowanie za krótkie i zdeformowane. Jeszcze wtedy łudziliśmy się, że lekarz się pomylił. Czekaliśmy na dzień porodu, by usłyszeć, że wszystko jest w porządku...

Dziś wiemy, że los potrafi być okrutny, szczególnie w stosunku do tych najsłabszych... Antoś choruje na zespół TAR. To bardzo rzadka choroba krwi i kości, która próbuje mu odebrać szczęśliwe dzieciństwo. U Antosia nie wykształciła się jedna z kości, dodatkowo rączki są mocno wykrzywione. Wiedzieliśmy, że nie możemy się poddać i obiecaliśmy sobie, że zrobimy wszystko, co tylko będziemy mogli, by Antoś był sprawnym i samodzielnym chłopcem.

Antoś  Kubicz

Zaczęliśmy szukać pomocy i tak trafiliśmy do doktora Paley'a – najlepszego specjalisty w dziedzinie ortopedii dziecięcej, który daje nam nadzieję, że nasz synek będzie miał zdrowe rączki! Tej szansy nie możemy przegapić, nigdy nie wybaczylibyśmy sobie, że z powodu pieniędzy Antoś nie będzie mógł się rozwijać tak, jak inne dzieci! Prosimy o pomoc, o ratunek dla naszego Antosia!

Rodzice

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 945 osób
47 051 zł (15,13%)
Brakuje jeszcze 263 839 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0086512 Antoś