Tylko operacja da szansę na pierwszy krok!

Radosław Matysiak

Tylko operacja da szansę na pierwszy krok!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0192260
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja ortopedyczna i rehabilitacja w Paley European Institute

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Radosław Matysiak, 16 lat
Otwock, mazowieckie
Skolioza neurogenna, wiotkie porażenie kończyn dolnych
Rozpoczęcie: 28 Marca 2022
Zakończenie: 6 Lutego 2024

Opis zbiórki

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Radek od piętnastu lat ma jedno – o własnych siłach stanąć na nogach. Syn urodził się z przepukliną oponowo–rdzeniową oraz wodogłowiem. Niedowład prawej nogi nie pozwala mu chodzić, w lewej ma częściowe czucie i niewielką możliwość poruszania. Nadzieję na spełnienie marzenia dał nam dr Feldman.

W marcu Radek usłyszał, że jest możliwość na upragnioną cząstkę sprawności. Dostał też pytanie, czy jest gotowy podjąć trud tego wyzwania. Jednak gotowość psychiczna nie wystarczy... Za ogromnymi możliwościami, które daje operacja stoją olbrzymie kwoty, których w żaden sposób nie jesteśmy w stanie zdobyć.

Radosław Matysiak

Mimo wszystko przedstawiono nam plan leczenia. Radka czeka intensywna, 4-miesięczna rehabilitacja oraz specjalnie dopasowane ortezy. Następnym etapem będzie kwalifikacja i decyzja o podjęciu operowania lewej, słabszej nogi. 

Jest to niezwykle trudne, ponieważ wsparcie, dostępne "od ręki" jest dla nas finansowo niemożliwe. Radek jest nastolatkiem – to jest ostatni dzwonek, by jeszcze zawalczyć. On tak bardzo wierzy w sukces tych działań. Proszę, pomóżcie Radkowi spełnić jego marzenie!

Każdego dnia walczy, pokonuje swoje gorsze i słabsze chwile. Całą siłę angażuje w rehabilitację. Z waszym wsparciem możemy dokonać cudu!

mama Radka

Radosław Matysiak

👉🏻 WESPRZYJ LICYTACJE

👉🏻 Stawiamy Radka na nogi

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0192260
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki