Pomagajmy fajnym ludziom

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Rafał i Daria to moi Przyjaciele.Są pracowici i uczciwi. Gdy wszyscy młodzi ludzie będą tacy to świat będzie lepszy. Liczę na Was każdy grosz się liczy. Choroba nie wybiera, jutro Ty czy ja też możemy być w potrzebie.
Pozdrawiam Ryszard Cieszkowski
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Rafał i Daria to moi Przyjaciele.Są pracowici i uczciwi. Gdy wszyscy młodzi ludzie będą tacy to świat będzie lepszy. Liczę na Was każdy grosz się liczy. Choroba nie wybiera, jutro Ty czy ja też możemy być w potrzebie.
Pozdrawiam Ryszard Cieszkowski
Wpłaty
- Wpłata anonimowa20 zł
- Wpłata anonimowa20 zł