VIII Charytatywny Rajd Rowerowy Turawa Park

organizator skarbonki

POMAGANIE ZACZNIJ OD TURAWY!

Dołącz do akcji i wykręć z nami pomoc dla małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu!

Do szpitala trafiają dzieci z całego województwa opolskiego. Celem tegorocznej zbiórki VIII CHARYTATYWNEGO RAJDU ROWEROWEGO jest poprawa warunków ich hospitalizacji. Zbieramy środki na wyposażenie sal. W przypadku małych pacjentów, którzy nie rozumieją dlaczego muszą zamieszkać na pewien czas na oddziale szpitalnym, jest to niezwykle ważny aspekt.

Pomóżcie nam zadbać o to żeby czuli się w szpitalu jak najlepiej!

#RazemMożemyWięcej

Tegoroczna, VIII  edycja Charytatywnego Rajdu Rowerowego będzie wyjątkowa. W związku z pandemią koronawirusa COVID‑19, w trosce o wspólne bezpieczeństwo przenosimy naszą akcję do sieci. Specjalnie dla uczestników przygotowaliśmy dwie malownicze trasy rowerowe w okolicach Centrum Handlowego Turawa Park. Aby pomóc dzieciom wystarczy w wybranym przez Was momencie, w terminie 4-12 września, zalogować się do naszej aplikacji i przejechać jedną z tras. Za każdego uczestnika Centrum Handlowe Turawa Park przekaże 15 złotych na rzecz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

Więcej informacji o tegorocznej specjalnej edycji Rajdu znajdziesz na stronie: www.turawa-park.com/events/rajd-charytatywny

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

raczek

100 zł

Tomek i Basia

Fajna akcja
20 zł

Ela

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
54%
8 224,26 zł Wsparło 10 osób CEL: 15 000 ZŁ