Córeczka to cały mój świat – pomóż mi odzyskać życie, które straciłem

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 481 osób
23 560 zł (73,82%)
Brakuje jeszcze 8 355 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
3-miesięczna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku

Rajmund Grodzicki, 23 lata

Opoczno, łódzkie

Stan po pobiciu - krwiak podtwardówkowy

Rozpoczęcie: 24 Sierpnia 2020

Zdrowy, wysportowany, ambitny. Kochający ojciec, zakochany w swojej 3-letniej córce. Moje serce rosło, kiedy patrzyłam na człowieka, którego wychowałam! Byłam z niego niezwykle dumna. Teraz też jestem, kiedy widzę, jak dzielnie walczy o powrót do utraconej sprawności.

Rajmund Grodzicki

Tak bardzo chciałabym mu pomóc, jednak nie mogę nic zrobić...
29 stycznia 2020 roku, mój syn Rajmund został napadnięty i bestialsko pobity, wskutek czego w jego głowie utworzył się krwiak podtwardówkowy. Został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie podjęto decyzję o operacji – takiej, która miała uratować jego życie.

Niestety, nie było nam dane odetchnąć z ulgą. Syn ponad miesiąc był w śpiączce. Każdego dnia widziałam, jak jego ciało staje się coraz bardziej wątłe... On jednak udowodnił, jaki jest silny! Wrócił do mnie, a przede wszystkim do swojej malutkiej córeczki, która tak bardzo go potrzebuje...

Po kilku miesiącach Rajmund otrzymał wypis, jednak to nie oznaczało końca naszej walki. Przed nami bitwa o przyszłość, a naszą jedyną bronią rehabilitacja. Nierefundowana, intensywna rehabilitacja, która jako jedyna stanowi szansę na sprawność.

Rajmund Grodzicki

Wystarczyła jedna chwila, żeby życie Rajmunda zmieniło się bezpowrotnie. Wszystkie jego marzenia i dążenia zastąpiła nierówna walka o powrót do zdrowia. Wierzę, że życie napisało dla mojego dziecka inny scenariusz.

Każdego dnia modlę się o kolejny cud. Jeden już się wydarzył – Rajmund żyje i ma szansę na powrót do sprawności. Proszę, pomóż mi zawalczyć o przyszłość mojego syna! Spraw, by mógł wychować córkę, zapomnieć o bólu i
cieszyć się życiem.
Iwona, mama Rajmunda

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 481 osób
23 560 zł (73,82%)
Brakuje jeszcze 8 355 zł
Wesprzyj Wesprzyj