Skarbonka zakończona
Skarbonka
Rap dla Basi
Organizator:NoNamePolska
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Witam jestem początkującym raperem i chciałbym by rap jako że powinien jednoczyć ludzi chciałbym by połączył nas w pomocy, pomocy dla Malutkiej Basi która została sama z mamą i bardzo ciężką chorobą
113 złWsparło 10 osób
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Witam jestem początkującym raperem i chciałbym by rap jako że powinien jednoczyć ludzi chciałbym by połączył nas w pomocy, pomocy dla Malutkiej Basi która została sama z mamą i bardzo ciężką chorobą
Wpłaty

Dużo zdrówka kochana Basieńko #ArmiaNadusipomagaBasi #ArmiaNadusipomagachorymdzieciom
- Iwona Kupis5 zł
Kochana Basiu bądź dzielna! ❤️❤️❤️
- Wpłata anonimowaX zł
- Diana5 zł
Dla Basi❤️
- Klaudia Drozda10 zł
Ratujemy Basię💚💚💚
