Skarbonka zakończona
Skarbonka

Rap dla Basi

Avatar organizatora
Organizator:NoNamePolska

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Witam jestem początkującym raperem i chciałbym by rap jako że powinien jednoczyć ludzi chciałbym by połączył nas w pomocy,  pomocy dla Malutkiej Basi która została sama z mamą i bardzo ciężką chorobą 

113 złWsparło 10 osób

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio
na subkonto Podopiecznego:

Witam jestem początkującym raperem i chciałbym by rap jako że powinien jednoczyć ludzi chciałbym by połączył nas w pomocy,  pomocy dla Malutkiej Basi która została sama z mamą i bardzo ciężką chorobą 

Wpłaty

Sortuj według
  • Roza Wieczorek
    Roza Wieczorek
    Udostępnij
    5 zł

    Dużo zdrówka kochana Basieńko #ArmiaNadusipomagaBasi #ArmiaNadusipomagachorymdzieciom

  • Malwina Sala
    Malwina Sala
    Udostępnij
    X zł
  • Iwona Kupis
    Iwona Kupis
    Udostępnij
    5 zł

    Kochana Basiu bądź dzielna! ❤️❤️❤️

  • Wpłata anonimowa
    Wpłata anonimowa
    Udostępnij
    X zł
  • Diana
    Diana
    Udostępnij
    5 zł

    Dla Basi❤️

  • Klaudia Drozda
    Klaudia Drozda
    Udostępnij
    10 zł

    Ratujemy Basię💚💚💚