Ratujmy Martę!

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Cyt "Marek po dwufenotypowej białaczce i przeszczepie szpiku jest medycznym, chodzącym cudem, Ignaś od urodzenia walczy, a przed nim najtrudniejsza operacja guza mózgu. Jest nasza Iskierka 21 m-czna Maja, która wniosła w trudną rzeczywistość trochę nadziei. No i jestem ja - z diagnozą zaawansowanego raka piersi w III stadium, przedostatnim z nieoperacyjnym guzem o najgorszym podtypie - trójujemnym. Nie staramy się już nawet zrozumieć... nie zadajemy już pytań dlaczego my, dlaczego takie rozdania funduje nam los...po prostu walczymy. Do tej pory, przez 11 lat, jak wilczyca starałam się chronić swoich bliskich, szukać najlepszych i najskuteczniejszych terapii, leków. Teraz to ja trafiłam do szpitala z gorączką neutropeniczną i podejrzeniem sepsy. Muszę szybko stanąć na nogi, Wasza energia zawsze działała. Trzymajcie kciuki."
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Cyt "Marek po dwufenotypowej białaczce i przeszczepie szpiku jest medycznym, chodzącym cudem, Ignaś od urodzenia walczy, a przed nim najtrudniejsza operacja guza mózgu. Jest nasza Iskierka 21 m-czna Maja, która wniosła w trudną rzeczywistość trochę nadziei. No i jestem ja - z diagnozą zaawansowanego raka piersi w III stadium, przedostatnim z nieoperacyjnym guzem o najgorszym podtypie - trójujemnym. Nie staramy się już nawet zrozumieć... nie zadajemy już pytań dlaczego my, dlaczego takie rozdania funduje nam los...po prostu walczymy. Do tej pory, przez 11 lat, jak wilczyca starałam się chronić swoich bliskich, szukać najlepszych i najskuteczniejszych terapii, leków. Teraz to ja trafiłam do szpitala z gorączką neutropeniczną i podejrzeniem sepsy. Muszę szybko stanąć na nogi, Wasza energia zawsze działała. Trzymajcie kciuki."
Wpłaty
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
❤
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
