Chłopiec, który wycierpiał już zbyt wiele... Rayyan znów potrzebuje Twojej pomocy!

Rayyan Szczepaniak

Chłopiec, który wycierpiał już zbyt wiele... Rayyan znów potrzebuje Twojej pomocy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0039487
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie w klinice Dr. Paley'a, pobyt przy klinice w USA

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Rayyan Szczepaniak, 10 lat
Częstochowa, śląskie
Tibial Hemimelia, wada kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego
Rozpoczęcie: 23 Lipca 2021
Zakończenie: 1 Lutego 2024

Opis zbiórki

Walka o nóżkę Rayyana trwa! Twoja pomoc może uratować przyszłość tego dzielnego chłopca, który już tak wiele wycierpiał!

Olga, mama Rayyana:

Przylecieliśmy do USA na początku lutego. Po 2-letniej walce udało się uzbierać środki na kolejny etap leczenia. Wszystko dzięki Wam, Darczyńcom o wielkich sercach! Nasza walka wciąż trwa, dlatego ponownie proszę o pomoc dla mojego synka. Nie możemy zejść z tej drogi, bo stracimy wszystko...

Rayyan Szczepaniak

Leczenie było początkowo zaplanowane na 8 miesięcy. Niestety po przylocie musieliśmy wykonać dodatkowe badania i konsultacje związane z kręgosłupem, co spowodowało, że czas zaplanowanego leczenia się wydłużył.

Rayyan 23 lutego przeszedł operację, podczas której został założony aparat na krótką i chorą nóżkę oraz wycięcie zrostu na części krzyżowo-lędźwiowej. Do tego wydłużanie też musiało iść w swoim tempie, ale na szczęście zakończyło się według planu i bez większych komplikacji!

Rayyan SzczepaniakW związku z tym, że udało się wydłużyć nam nóżkę Rayyana aż do 8 cm, proces gojenia i uwapnienia nowej kości jest dłuższy. To wszystko musi potrwać, żeby kość mogła się dobrze zalać i zagoić dopiero wtedy to dr Paley będzie mógł bezpiecznie zdjąć aparat i założyć gips. Tym razem po zdjęciu gipsu mój synek nie będzie musiał mieć żadnej ortezy, z którą był związany od najmłodszych lat.

Jesteśmy w USA, jednak koszty leczenia, opatrunków i opłaty okołomedyczna znacznie przerosły nasze oczekiwania, są gigantyczne. Dlatego błagam Was o pomoc... Już tak dużo dla nas zrobiliście, żeby Rayyan mógł kontynuować leczenie w klinice dr Paleya w USA i mieć najlepszą rehabilitację, która jest kluczem do pełni zdrowia.

Rayyan Szczepaniak

Rayyanek ma tylko 8 lat, a już tyle wycierpiał, żeby udało się uciec przed amputacją nóżki. Jego droga do sprawności i całe leczenie w klinice dr Paleya jest bardzo trudne i bolesne. Tyle łez, żeby się w ogóle udało tu być i jeszcze więcej, żeby dojść do tego punktu, w którym mój syn jest teraz. Nie możemy się poddać i pozwolić, żeby brak pieniędzy znów stanął na drodze do zakończenia leczenia!

Razem z moim synkiem bardzo Was prosimy o pomoc, żeby zakończyć tę naszą walkę sukcesem. Już tyle cudownych serc sprawiło, że mój syn był operowany przez najlepszych specjalistów. Dzięki Wam tutaj jesteśmy. I bez Waszej pomocy nie zakończymy tej walki... 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0039487
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki