Pomoc w walce o Życie dla Oliwii

Pomożesz Bo Możesz
organizator skarbonki

Ktoś kiedyś powiedział ze życie jest Bezcenne, A życie jest bardzo cennym Darem i jednak okazuje się że Życie Oliwii zostało wycenione na 5 milinów :(
~~~~~~~~~♥---------------------♥~~~~~~~~~
"Jeśli Oliwka nie wyjedzie (na operację do USA) – umrze. Nikt tego już nie ukrywa. Jej serce jest w tej chwili na granicy. Matki wchodzą do pokojów dzieci patrzeć czy śpią. Ja ze łzami w oczach wchodzę sprawdzać, czy moje dziecko jeszcze żyje..."
~~~~~~~~~♥---------------------♥~~~~~~~~~
Problemem jest cena operacji, bo trudno nawet policzyć wszystkie zera. Jeszcze większym problemem jest czas. Nie mogę zbierać pieniędzy dłużej niż 3 miesiące, bo utrwalone nadciśnienie płucne to śmierć. Nie możemy czekać. Niskie saturacje, ciągły strach i życie na słowo honoru. Jesteśmy bez operacji – myślę o tym od rana do wieczora.
~~~~~~~~~♥---------------------♥~~~~~~~~~
W Europie nie udałosię do końca naprawić serduszka Oliwi. Teraz jest ono jak nie do końca sprawny silnik, który może w każdej chwili zgasnąć. Błagam was jako matka umierającego dziecka o cud, bo dla mnie ten wyjazd to będzie cud. Odliczam minuty, łączę je w godziny, odhaczam w kalendarzu kolejne dni… Nie planuję, nie umiem nic planować, dopóki na moim dziecku ciąży wyrok śmierci.
Nie wiem, czy zdążymy, ale wiem, że jest kilkoro dzieci, którym się udało. Nie wiem, czy Oliwka wytrzyma, ale dopóki mam cel, mogę mieć nadzieję…
Proszę Was, nie pozwólcie się zatrzymać jej sercu…
Mama
~~~~~~~~~♥---------------------♥~~~~~~~~~
Dziękujemy za wsparcie zbiórki dla Oliwki ❤️❤️❤️❤️❤️

Wsparli

1 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Natalia Makucka

5 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Maria

20 zł

lyssettes

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1%
106 zł Wsparło 8 osób CEL: 10 000 ZŁ