RazemdlaOlcia

Marzena Padewska
organizator skarbonki

Marzena Padewska

4,5 MILIONA ZŁOTYCH ZA ŻYCIE ALEKSA❗

Dziś w nocy otrzymaliśmy kosztorys operacji! Znamy już cenę, jaką musimy zapłacić za życie naszego jedynego dziecka. Koszt operacji i całego pobytu w klinice w USA wynosi około 4,5 miliony złotych. Kwota jest przeliczona według aktualnego kursu dolara i mamy nadzieję, że do czasu płatności nie wzrośnie on znacząco.

Ta kwota jest dla nas niewyobrażalnie wysoka i przez nas samych nie do osiągnięcia. Co ważne: na termin operacji po wpłacie czeka się około 8-9 miesięcy, to strasznie długi czas! Aleks może nie mieć tyle czasu

Nadciśnienie płucne już jest rozwinięte, więc musimy działać jak najszybciej, aby zdążyć wygrać z czasem! Jeśli nadciśnienie w płucach wzrośnie i spowoduje szkody w sercu, to mogą odmówić nam operacji. Nie chcemy brać pod uwagę takich myśli w tej chwili, ale bardzo się boimy! Naszym priorytetem jest teraz uzbierać potrzebną kwotę jak najszybciej, aby przyspieszyć czas oczekiwania na termin operacji. Musimy działać tam, gdzie mamy tą możliwość!

https://www.siepomaga.pl/olek-filipowski

Bardzo prosimy o wszystkie ręce na pokład❗ Rzecz do zrobienia jest wielka, ale wierzymy, że plan uda się zrealizować w krótkim czasie. Bez Waszej pomocy jednak nie damy rady. Działajcie, udostępniajcie, informujcie jak największą ilość znajomych osób, aby jak najwięcej ludzi o dobrych sercach dowiedziało się o sytuacji naszego synka. Czasu jest mało, ale musimy dać radę! Dla Aleksa!

Wsparli

2 zł

Ania Burchardt

5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Jarosław

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0,23%
2 271 zł Wsparły 103 osoby CEL: 1 000 000 ZŁ
Wesprzyj