Złośliwy nowotwór chce odebrać nam mamę! Ratunku!

Renata Cichy
Pilne!

Złośliwy nowotwór chce odebrać nam mamę! Ratunku!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0022038
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, dojazdy

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Renata Cichy
Szczepidło, wielkopolskie
Nowotwór złośliwy nadnercza, trzonu macicy, krwi.
Rozpoczęcie: 6 Grudnia 2022
Zakończenie: 10 Marca 2024

Opis zbiórki

Mamy tylko Mamę – będziemy walczyć o nią, ile będziemy mogli. Mama chce żyć dla nas. Proszę, pomóż mi uratować mamę. Nowotwór krwi zdiagnozowany w 2018 r. Październik 2019,  nowotwór złośliwy trzonu macicy i guz nadnerczy.

Jestem najstarszą córką – opiekuje się mamą, ale również opiekuje się młodszym rodzeństwem w wieku szkolnym, bo mama wychowuje nas sama. Moja Mama Renata ma 51 lat, zawsze dbała o nas, pracowała pomagała każdemu w potrzebie, a teraz ja proszę o pomoc dla niej.

Tak ciężko patrzeć na cierpienie własnej mamy, będąc całkowicie bezradnym. Mimo podjętych prób leczenia rak postępuje, lekarze rozkładają ręce i nie wiedzą, co dalej. Nie mamy czasu, by czekać i próbować w ciemno kolejnych metod, które nie przynoszą wymiernego rezultatu.

Renata Cichy

Mama nie chce się poddać, mimo ciężkich lat walki z chorobą, nie skarży się, ale wiem, jak cierpi i płacze w ukryciu przed nami wciąż wierząc w to, że uda jej się wygrać z nowotworem. Ale widzę, że powoli poddaje się, bo brak jej sił po leczeniu onkologicznym, jest też już po kilkunastu operacjach. Nowotwór rozsiał się wszędzie węzły chłonne, nadnercze sprawy kobiece jest po usunięciu macicy. Jest osłabiona, bierze mnóstwo leków, które pomagają jej w miarę normalnie funkcjonować.

Mimo tego, że bierze różnego rodzaju leki wspomagające odporność, poprawiające apetyt, witaminy, mikroelementy. Jej organizm jest tak osłabiony, że często „łapie” choroby bakteryjne i wirusowe. Stosuje dietę tzw. antynowotworowa, która jest bardzo kosztowna i znacznie przewyższa jej miesięczne dochody.

Renata Cichy

Bez pomocy ludzi o wielkich sercach, nie da sobie rady. W dobie pandemii wizyty tylko prywatne. Dlatego liczy się każda złotówka! Leczenie, które może ją uratować, czeka w Niemczech. Jego koszt jest ogromny, dlatego musi prosić Was o pomoc, by dzięki Wam, móc dalej żyć! Błagamy o Pomoc dla Mamy.

Prosimy o POMOC w pozyskaniu funduszy na rehabilitację i lekarstwa. Leczenie jest bardzo kosztowne, na które nas nie stać. A jest niezbędną koniecznością w poprawie zdrowia, jak i dążenia do polepszenia stanu. Ludzi dobrego serca bardzo serdecznie proszę o pomoc, za którą bardzo serdecznie dziękuję 

BÓG ZAPŁAĆ 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0022038
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki