Respire.pl Tworzymy sprzęt ochronny walczymy z Koronawirusem. Non-profit

Fundacja Pasja Nauki
organizator skarbonki

Marek Wójcik

Zbieramy pieniądze na: materiały na wydrukowanie przyłbic ochronnych dla szpitali, na łączniki i zwężki do respiratorów, na końcówki do masek ochronnych Decathlon i wszelkich innych potrzeb jakie zgłaszają szpitale z całej Polski oraz na logistykę aby wysłać paczki dla potrzebujących.

Wypowiedzieliśmy wojnę Koronawirusowi. Pamiętajcie jednak, że wojnę można wygrać jak i przegrać. Musimy zrobić wszystko aby nie dopuścić do masowch zarażeń pracowników służby zdrowia.

Dołącz do zbiórki, bądź jednym z nas! #oddychaj razem z nami!

Jesteśmy grupą ponad 1500 osób z całej Polski, które jeszcze miesiąc temu się nie znały a teraz razem wspólnie walczymy z Koronawirusem.

Nasza grupa ma charakter non-profit, co oznacza, że nie pobieramy wynagrodzenia i nie dostajemy żadnego wsparcia finansowego z zewnątrz.  Nasz główny cel to stworzenie jak największej ilości sprzętu, który dostarczymy do szpitali aby mogły szybciej i skuteczniej walczyć z pandemią.

Dzięki wam, możemy znacząco zwiększyć liczbę niezbędnego sprzętu ratującego życie w naszym kraju!

Jedni z nas posiadający drukarki 3D - drukują przyłbice oraz elementy do wykonania respiratorów, na które w naszych szpitalach jest ogromne zapotrzebowanie. Inni dostarczają materiały, zajmują się wdrażaniem nowych wolontariuszy, kolejni szukają wsparcia w mediach, aby nagłośnić całą akcję.

Każdy z nas jest inny, ale wszystkich nas łączy wspólny cel- jak najszybsze powstrzymanie pandemii CoVid-19. My znaleźliśmy sposób, aby naszymi zdolnościami technicznymi stworzyć coś co bezpośrednio przyczyni się do ratowania życia i zdrowia.

Dzięki nam tysiące przyłbic zostało przekazanych do szpitali w naszym kraju ale to kropla w morzu potrzeb.

Chcesz nas wspomóc? Nie, nie musisz mieć drukarki 3D, ani być inżynierem- to jest po naszej stronie, ale żebyśmy my mogli swobodnie działać i pomagać innym- również potrzebujemy pomocy.

Działamy jak możemy, ale liczba zachorowań w naszym kraju ciągle rośnie, a wraz z nią zapotrzebowanie na sprzęt, któremu chcemy sprostać i być w stanie na bieżąco zaopatrywać szpitale w niezbędne pomoce.

Nie chcemy powtórzyć schematów innym krajów dotkniętych pandemią i chcemy mieć zaplecze sprzętowe zanim faktycznie będzie potrzebne! Chcemy zabezpieczyć szpitale, aby nasi bohaterowie walczący z Koronawirusem każdego dnia byli spokojniejsi, że posiadają wystarczającą ilość sprzętu aby pomóc zarażonym!

Wpłacając na naszą zbiórkę, ratujesz życie innych i stajesz się częścią projektu Respire! #oddychaj.

Wejdź na stronę Respire.pl i zobacz jak jeszcze możesz pomóc.

Wsparli

X zł

tereferekuku

UP
X zł

Eliza

400 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Kasia malinowska

Podziwiam i trzymam kciuki. Karma wraca:)
20 zł

HiG

100 zł

Paweł G

Działajcie chłopaki bo cel jest szczytny

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
3%
600 zł Wsparło 7 osób CEL: 20 000 ZŁ