Rita Juszkiewicz

Rita Juszkiewicz, 3 latka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0183152
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Rita Juszkiewicz, 3 latka

Rdzeniowy zanik mięśni
Lublin, mazowieckie

W grudniu 2021 zdiagnozowano u Ritki rdzeniowy zanik mięśni typu 2. Rodzice dziewczynki są osobami polskiego pochodzenia, w celu uratowania córeczki przeprowadzili się do Polski, by dać większe szanse swojemu choremu dziecku.

Zbiórka trwała dwa lata i była prowadzona zarówno w Polsce jak i na Białorusi. W pomoc Ricie zaangażowało się bardzo wiele osób, a stawką było pozyskanie ogromnych pieniędzy na leczenie najdroższym lekiem świata! Dzisiaj możemy powiedzieć, że cel został osiągnięty. Dzięki zaangażowaniu tysięcy wspaniałych ludzi możemy kupić lek dla Rity! Niestety lek nie rozwiąże wszystkich problemów. 

Lek niestety nie cofnie czasu. Wszystko, co choroba zabrała do tej pory, Rita musi wypracować ciężką pracą i rehabilitacją. Wszystkie środki, które zechcecie przeznaczyć na dalszą pomoc Ricie, pomogą sfinansować jej rehabilitację i leczenie. Każda złotówka przybliża tę cudowną dziewczynkę do normalnego życia, które po terapii może wreszcie stać się faktem. 

Z całego serca dziękujemy za Waszą pomoc i prosimy o to, byście zostali z Ritką jak najdłużej. Kochani Aniołowie, nasza córeczka nadal Was potrzebuje. 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0183152
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki