TRAGEDIA rodzinna w drodze na wakacje❗️Pomóż nam przywrócić ich zdrowie...

Robert, Marzena, Mikołaj i Kacper Czapczyńscy

TRAGEDIA rodzinna w drodze na wakacje❗️Pomóż nam przywrócić ich zdrowie...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0316828
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Robert, Marzena, Mikołaj i Kacper Czapczyńscy, 37 lat
Radom, mazowieckie
Robert: stłuczenie płuc, naderwanie nerki, uszkodzenie miąższu wątroby, złamanie kręgów odcinka piersiowego kręgosłupa; Marzena: wieloodłamowe złamanie trzonu obojczyka oraz poprzeczne trzonu kości udowej; Kacper: liczne złamania, stłuczenie płuca
Rozpoczęcie: 7 Sierpnia 2023
Zakończenie: 8 Lutego 2024

Opis zbiórki

16 lipca 2023 roku doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym ucierpiała rodzina udająca się na urlop. Ten dzień, a właściwie chwila zmieniła w ich życiu WSZYSTKO!

Koło popołudnia doszło do czołowego zderzenia trzech aut. W jednym z samochodów podróżowali nasi przyjaciele, mieszkańcy Radomia, Marzena, Robert i ich synowie Kacper i Mikołaj. Byli w złym miejscu i złym czasie, wypadek był nieunikniony. Jednocześnie tragiczny w skutkach. 

W konsekwencji tego zdarzenia doznali ciężkich obrażeń i zostali przetransportowani do trzech różnych szpitali (Szczecin, Słupsk i Szczecinek). Nie wyobrażamy sobie momentu, w którym każdy z nich wybudził się i nie wiedział, co się wydarzyło. Nie widział obok najbliższej osoby... 

Robert Czapczyński

Lekarze ostatecznie przekazali informacje, po wielu godzinach strachu — Marzena ma liczne złamania m.in. uda, ręki, żeber oraz poważny uraz głowy. Tata Robert ma niedowład lewej części ciała, uszkodzony kręgosłup i liczne obrażenia wewnętrzne!

W najgorszym stanie jest ich syn Kacper, jeden z bliźniaków... Ma zmasakrowaną prawą nogę ze złamaniami i ubytkami ciała, złamania ręki, żeber, kręgosłupa, dodatkowo doznał udaru mózgu!

Ta tragedia wstrząsnęłam nami wszystkimi. Nadal nie możemy uwierzyć, że kilka sekund zmieniło ich życia na zawsze. Omal im tego życia nie zabrało... Teraz walczą o powrót. To rodzina, która od 16 lipca pisze osobne scenariusze.  Trzy osobne i tragiczne historie...

Robert Czapczyński

Poszkodowani nie są ludźmi zamożnymi, a jedyny członek ich rodziny, Mikołaj, który wyszedł z wypadku w najlepszym stanie, jest jeszcze dzieckiem! Przeżywa właśnie niewyobrażalnie trudny czas. Nie można wymagać od niego, aby wziął sprawy w swoje ręce. 

Przed Marzeną, Robertem, Kacprem i Mikołajem długotrwałe leczenie i bardzo kosztowna, wielomiesięczna rehabilitacja. Sytuację komplikuje fakt, iż wypadkowi uległa cała rodzina, dlatego nie mogą wzajemnie udzielić sobie realnej opieki i pomocy.

Robert Czapczyński

Liczymy na cud i pomoc znajomych, a nawet zupełnie obcych osób... Liczymy, że wsparcie pozwoli im wrócić... Mikołaj bardzo potrzebuje teraz naszej obecności, musimy zrobić wszystko, by odzyskać zdrowie jego rodziców i brata bliźniaka. 

Pomóż nam wywalczyć dla nich nowe życie! 

Przyjaciele 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0316828
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki