Cała rodzina w objęciach choroby... Mama opiekuje się dorosłymi synami!

Adam i Daniel Glazer

Cała rodzina w objęciach choroby... Mama opiekuje się dorosłymi synami!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0230268
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Adam i Daniel Glazer, 48 lat
Lubań, dolnośląskie
Adam - choroby narządu wzroku, choroby psychiczne, Daniel - liczne wady wrodzone
Rozpoczęcie: 8 Listopada 2022
Zakończenie: 7 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Jestem matką wychowującą dwóch niepełnosprawnych synów. Starszy syn Daniel jest niepełnosprawnym od urodzenia. Choruje na cukrzycę, astmę, wymawia jedynie pojedyncze słowa, leczy się u wielu specjalistów. 

Młodszy syn Adam urodził się jako zdrowy chłopiec. Niestety okrutny wypadek odebrał mu sprawność i samodzielne życie. W wyniku wypadku samochodowego doznał licznych obrażeń, w tym połamania kończyn zarówno rąk, jak i nóg. Doszło do uszkodzenia centralnego układu nerwowego oraz postępującego zaniku nerwu wzrokowego. Dziś obaj synowie potrzebują pomocy. 

Adam Glazer

To jednak nie koniec naszej ponurej historii. Na domiar złego ja również choruję i potrzebuję stałej pomocy wielu specjalistów. Uszkodzone struny głosowe znacząco utrudniają moją codzienność, przez co często sama potrzebuję pomocy w niektórych codziennych czynnościach. Los zrzucił na naszą rodzinę tak wiele...

Nigdy nie pogodzę się z tą ogromną niesprawiedliwością, jednak staram się żyć i znajdować szczęście w tej trudnej codzienności. Pragnę opiekować się synami, jak tylko najlepiej mogę. Dopóki starczy mi sił, będę walczyć o ich zdrowie. Twoje wsparcie da mi na to szansę!

Urszula

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0230268
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki