Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Rodzina

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Rodzina

Typ Organizacja charytatywna

Lokalizacja Gorlice, małopolskie

... NIE ZAMYKAJCIE SERC ...         

    Już prawie 30 lat prowadzimy zajęcia rehabilitacyjne w Warsztatach Terapii Zajęciowej dla kilkudziesięciu niepełnosprawnych młodych ludzi. Większość z nich na zajęcia te przewozimy busem Volkswagen. Pojazd jest już niestety wiekowy i mocno wyeksploatowany, przez co ulega częstym awariom uniemożliwiając codzienne przewozy uczestników. Właśnie pojawiła się szansa, możliwość zakupu nowego samochodu. Istnieje jednak poważna przeszkoda finansowa - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych refinansowałby nam 70% kosztu zakupu - ale tylko do 70.000zł.

     Dlatego też, w imieniu naszych niepełnosprawnych podopiecznych, kierujemy gorącą prośbę do wszystkich wrażliwych serc, o pomoc, o wsparcie  finansowe – oczywiście na miarę Państwa możliwości, chęci i dobrej woli ! Żywimy  głęboką nadzieję, że naszą prośbę potraktujecie Państwo przychylnie, z pełnym   zrozumieniem.   Jesteśmy i  będziemy wdzięczni za każdy gest wsparcia, nawet najmniejsza kwota przelana na nasze konto stanowić będzie potwierdzenie, że w swoich działaniach nie jesteśmy osamotnieni.    

     Zebraliśmy już sporo - naprawdę są w Polsce zyczliwi, ofiarni ludzie!!! Ciągle jednak potrzebne jest ok 15.000. Prosimy - nie zamykajcie serc...                                
                  Dziękując za zrozumienie,łączymy wyrazy szacunku:
                     Zarząd Stowarzyszenia

Pomogli

Ładuję...