Pożar zniszczył im dom! Pomóż go odbudować!

Ewelina i Marek Szot
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Budowa domu utraconego w pożarze

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Ewelina i Marek Szot, 41 lat
Grabnowola-Kolonia, mazowieckie
Pożar
Rozpoczęcie: 26 Maja 2020
Zakończenie: 28 Kwietnia 2022

Opis zbiórki

Po 9 latach wytężonej pracy i wysiłków w dopięciu rodzinnego budżetu - stało się! Zamieszkaliśmy w wymarzonym, przestronnym domu, w którym każdy członek naszej 6-osobowej rodziny miał znaleźć swój kąt. Co prawda do ukończenia budowy było jeszcze daleko, ale widzieliśmy, że zakończenie budowy zbliża się wielkimi krokami. 

Nasze szczęście nie trwało jednak długo. 13 maja bieżącego roku nad ranem zbudziły nas krzyki sąsiadów. W gęstym dymie i wszechobecnych płomieniach zaczęliśmy przerażeni uciekać z domu, zostawiając za plecami dobytek naszego życia. W dużej części już strawiony przez ogień. To, co ocalało, w wyniku akcji ratowniczej zostało zalane wodą.

Co się dzieje, dotarło do nas dopiero, kiedy bezbronni staliśmy za płotem i jedyne co mogliśmy robić, to obserwować, jak okrutny był dla nas los. Wtedy ogarnął mnie strach i niepewność. Co dalej?

Jedynym żywicielem rodziny jest mąż, który pracuje za granicą. W związku z pandemią jego zawodowa przyszłość stała się bardzo niepewna. Ja na codzień zajmuję się trójką naszych dzieci i teściową, która potrzebuje opieki. 

Wiem, jak ciężko było nam przetrwać budowę domu. Teraz jesteśmy w jeszcze gorszej sytuacji i znowu zaczynamy od zera.

Proszę Cię, nie bądź obojętny! Bez Twojej pomocy nie damy sobie rady!

Marek i Ewelina z rodziną.

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki