Fundacja Rozwoju Rodziny RoRo

Fundacja Rozwoju Rodziny RoRo

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Wspieramy rodziców w znajdowaniu własnej filozofii rodzicielstwa, opartej na szacunku, zaufaniu i bliskości. Naszą misję realizujemy poprzez organizowanie warsztatów podnoszących kompetencje rodzicielskie oraz wspierających rozwój osobisty. Razem z RoRo rodzice nabierają pewności siebie i stają się bardziej świadomi tego, jaką relację ze swoim dzieckiem chcieliby budować, a także otrzymują podpowiedzi, które im to ułatwiają.

Zapraszamy na wydarzenia integrujące rodziny oraz na twórcze zajęcia dla dzieci, w których aktywnie uczestniczą rodzice, by czerpać inspiracje do podobnych zabaw w domu. Prowadzimy Klub Mam na warszawskim Mokotowie, a także wspieramy działania takich klubów w całej Polsce. Wierzymy, że codzienność mam i tatusiów wcale nie musi być szara i nudna, przepełniona powtarzającymi się czynnościami, problemami przeżywanymi w samotności i pytaniami, na które nikt nie daje odpowiedzi.


Fundacja powstała w 2010 roku i od samego początku współtworzy ją kilka mam, wkładających w RoRo swoje serca i energię. Wśród współpracujących z nami ekspertów są doświadczeni pedagodzy, psycholodzy oraz animatorzy.
 

Działamy dla Was i razem z Wami. Słuchamy, radzimy, tworzymy przestrzeń do wymiany doświadczeń.