Rowerem dla Mai

Jarosław Timoszuk
organizator skarbonki

Zbiórkę założyła nieformalna ekipa kolarska składająca się z 5 funkcjonariuszy Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcach Opolskich oraz 1 osoby nie związanej ze Służbą Więzienną. Grupa uczestniczyć będzie w niecodziennym przedsięwzięciu dobroczynnym .

Jarosław Timoszuk

W dniu 26 lipca br. o godz. 00.01 nasi funkcjonariusze planują wyjazd na rowerach do uprawiania kolarstwa szosowego i przejechanie w ciągu jednej doby trasy z Strzelec Opolskich do Gdańska. Celem planowanego wyjazdu jest wsparcie 2 osób potrzebujących i zebranie dla nich środków finansowych na leczenie.

Po długich debatach postanowiliśmy, iż w tym roku beneficjentem naszej akcji będzie także Maja Dąbrowska .

Na rzecz Mai Dąbrowskiej planujemy zebrać wśród naszych znajomych i funkcjonariuszy SW środki finansowe za pośrednictwem akcji organizowanej na stronie siepomaga.pl.

Wyjazd naszych kolarzy i całą akcję będzie można śledzić na profilu FB rzecznika prasowego Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcach Opolskich.

Zachęcamy Wszystkich naszych przyjaciół i sympatyków do wpłat za pośrednictwem tej skarbonki.

Z góry Wam wszystkim dziękujemy !!!

Wśród tych którzy przyłączą się do naszej akcji rozlosujemy atrakcyjne gadżety związane z polskimi sportowcami. np. piłkę podpisaną przez męską reprezentację siatkarską.

Wsparli

35 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Bartosz

Powodzenia Maju!
50 zł

Anonimowy Pomagacz

400 zł

CPG

200 zł

Nieformalna grupa kolarska

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
10%
10 437 zł Wsparło 100 osób CEL: 100 000 ZŁ