Równe Aukcje dla Jadzi Skarbonka pomagacza

Joanna Sobolewska

Poznajcie dziewczynkę, która ma takie marzenia jak każda inna mała dziewczynka. Chciałaby zostać księżniczką w srebrnych pantofelkach, grać w piłkę z przyjaciółmi, skakać w gumę i biegać szybko jak jej starsza siostra... Ale nie może.

Jadzia ma dopiero 2,5 roku, a już zdążyła się przekonać, czym jest walka o… równość. Ta przeurocza dziewczynka urodziła się z rzadką wadą lewej nogi – niedorozwojem kości udowej. Nóżka jest mniejsza, chudsza i słabiej ukrwiona, co sprawia, że rośnie o wiele wolniej. Dziś różnica między obiema nóżkami Jadzi wynosi 8 cm, a ostatecznie osiągnie aż… 30 cm!

Pojawiła się jednak nadzieja – dzięki operacji USA Jadzia ma szansę zyskać pełną sprawność. Nie jest to jednak takie proste. Operacja musi odbyć się już w styczniu, a koszty są ogromne. Bez tej operacji nie będzie można wydłużyć nozki. Obecnie rodzicom Jadzi brakuje jeszcze ponad 600 tys. zł!

Pomóżmy Jadzi stanąć na równe nogi! Jest Was sporo. Wierzę, że razem możemy pomóc Jadzi spełnić marzenia! jej ulubione zdanie to Mogę Wszytko! Pokazmy jej, ze naprawdę ma rację.

62 osoby wsparły

200 zł

Łukasz

400 zł

Licytacja 21:)

100 zł

Karola

Aukcja 19
250 zł

Efka Konefka aukcja 17

zdrówka!!!
100 zł

Anonimowy Pomagacz

250 zł

Bartosz Siemaszko

Aukcja bluza 4f z autografem

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość