Równe Aukcje dla Jadzi

Anonimowa Pomagaczka
organizator skarbonki

Joanna Sobolewska

Poznajcie dziewczynkę, która ma takie marzenia jak każda inna mała dziewczynka. Chciałaby zostać księżniczką w srebrnych pantofelkach, grać w piłkę z przyjaciółmi, skakać w gumę i biegać szybko jak jej starsza siostra... Ale nie może.

Jadzia ma dopiero 2,5 roku, a już zdążyła się przekonać, czym jest walka o… równość. Ta przeurocza dziewczynka urodziła się z rzadką wadą lewej nogi – niedorozwojem kości udowej. Nóżka jest mniejsza, chudsza i słabiej ukrwiona, co sprawia, że rośnie o wiele wolniej. Dziś różnica między obiema nóżkami Jadzi wynosi 8 cm, a ostatecznie osiągnie aż… 30 cm!

Pojawiła się jednak nadzieja – dzięki operacji USA Jadzia ma szansę zyskać pełną sprawność. Nie jest to jednak takie proste. Operacja musi odbyć się już w styczniu, a koszty są ogromne. Bez tej operacji nie będzie można wydłużyć nozki. Obecnie rodzicom Jadzi brakuje jeszcze ponad 600 tys. zł!

Pomóżmy Jadzi stanąć na równe nogi! Jest Was sporo. Wierzę, że razem możemy pomóc Jadzi spełnić marzenia! jej ulubione zdanie to Mogę Wszytko! Pokazmy jej, ze naprawdę ma rację.

Wsparli

100 zł

Karola

❤️❤️❤️
40 zł

Wpłata anonimowa

licytacja nr 60
40 zł

Joanna Wojewoda

Licytacja nr 52 dla Jadzi na Rowne Nogi
100 zł

Ania

Licytacja 59
30 zł

Kasia

Licytacja 58 :) dla Jadzi
100 zł

Ewa Pawlowska

Licytacja dla Jadzi: )

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
49%
24 843 zł Wsparło 87 osób CEL: 50 000 ZŁ