Nie skazuj Róży na wieczny mrok❗️ POMÓŻ❗️

Róża Bobowska

Nie skazuj Róży na wieczny mrok❗️ POMÓŻ❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0393983
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Róża Bobowska, 12 miesięcy
Elbląg, warmińsko-mazurskie
Zaćma wikłająca - stan po operacjach, jaskra wtórna, bezsoczewkowość pooperacyjna, stan po zapaleniu błony naczyniowej oka
Rozpoczęcie: 21 Listopada 2023
Zakończenie: 21 Lutego 2024

Opis zbiórki

Pierwszy rok życia naszej córeczki był bardzo ciężki. Przez 2,5 miesiąca Róża rozwijała się prawidłowo. Niestety później zdiagnozowano u niej zapalenie błony naczyniowej oczu, co rozpoczęło falę spadających na nią problemów zdrowotnych, z którymi walczymy do dziś.

Zapalenie wywołało u córeczki zaćmę wikłającą. Róża przeszła już 3 operacje i odbyła aż 6 pobytów w szpitalu na oddziale okulistyki. Dwie operacje polegały na usunięciu soczewek w obu oczkach, a trzecia była konsekwencją pojawienia się komplikacji i jaskry wtórnej. 

Róża Bobowska

Nasza mała Róża cierpi na nieuleczalne i podstępne choroby, które mogą doprowadzić nawet do UTRATY WZROKU! To zmysł, który odgrywa bardzo ważną rolę w procesie rozwoju, szczególnie u małych dzieci. Z powodu swoich ograniczeń Róża rozwija się dużo wolniej niż jej rówieśnicy. Musi nosić okulary o dużej mocy, z czasem być może będą potrzebne również soczewki. 

Róża Bobowska

Córeczka wymaga rehabilitacji wzroku i całego ciała. Jesteśmy pod opieką lekarzy w całej Polsce — okulistów, optometrystów, terapeutów wzroku, rehabilitantów. W większości niestety korzystamy z wizyt prywatnych, które generują ogromne koszty... Wszystko po to, by stale usprawniać funkcjonowanie naszej Róży. Nie wykluczamy również leczenia za granicą. 

Wszystko to, co niezbędne, jest również niezwykle kosztowne. Prosimy o pomoc. Nie możemy pozwolić, by w życiu naszej córeczki nastała wieczna ciemność.

Rodzice Róży

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0393983
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki