Choroba odebrała jej marzenia...Pomóż Róży stanąć na nogi!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 99 osób
6 107 zł (2,77%)
Brakuje jeszcze 213 691 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Intensywna rehabilitacja

Róża Krygier, 18 lat

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Ropne zapalenie opon mózgowo - rdzeniowych, zapalenie mózgu, zespół niewydolności wielonarządowej

Moja córka Róża urodziła się zdrowa, jednak kiedy miała cztery tygodnie zachorowała na ropne zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych z rozwijającym się zespołem niewydolności wielonarządowej.

Walka o życie Róży trwała ponad dwa miesiące. Kiedy wreszcie zaczęła samodzielnie oddychać, nauczyła się ssać odetchnęłam z ulgą. Jednak nie trwało to długo. Diagnoza lekarzy nie pozostawiała żadnych złudzeń. Lekarze informowali nas o swoich kolejnych diagnozach: Guz mózgu! Wodogłowie! Nie wiemy, czy ona widzi...? Być może będzie tylko leżała... Walka o Różę i jej przyszłość dopiero się zaczęła... Kiedy pierwszy raz wypowiedziała słowo mama popłakałam się... Róża przez cały czas jest rehabilitowana i leczona pod okiem najlepszych lekarzy, zarówno w specjalistycznych ośrodkach jak i w domu.

Dziś Róża ma 18 lat, wymaga całodobowej opieki i wsparcia drugiej osoby, zarówno w poruszaniu się na wózku inwalidzkim jak i codziennych czynnościach.

W zeszłym roku pojawiła się szansa, że nowoczesna, intensywna rehabilitacja pozwoli jej stanąć na nogi. Koszt miesiąca intensywnej rehabilitacji jest jednak ogromny. Róża potrzebuje przynajmniej rocznej intensywnej rehabilitacji w prywatnym ośrodku pod Warszawą.

Prosimy o wsparcie, walka o lepsze jutro wciąż trwa...

Mama Róży, Kamila

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 99 osób
6 107 zł (2,77%)
Brakuje jeszcze 213 691 zł
Wesprzyj Wesprzyj