Pilne❗️Trzecie starcie z rakiem!

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
W kwietniu 2011 roku Rubik trafił na oddział onkologii dziecięcej w Szczecinie. Dwa tygodnie później lekarze postawili diagnozę, która wstrząsnęła naszym życiem...
„Neuroblastoma” 4 stopień -nowotwór złośliwy w najwyższym stopniu zaawansowania guz na szyi z przerzutami do węzłów chłonnych i do wątroby.
24 czerwca lekarz onkolog oświadczył, że Rubik wyczerpał wszystkie dostępne linie leczenia przy neuroblastomie. Jedyną szansą, jaka pozostała jest Immunoterapia-ANTY GD2 w Krakowie. To ostatnia szansa na to, by jego życie mogło dłużej trwać, dlatego pomóżmy Rubikowi!
Kwota, którą Rubik potrzebuje to ok 190 tys. złotych i taka musimy zebrać do 24.08.2019, ale pomóżmy chociaż najmniejszymi kwotami aby dopełnić tę Skarbonkę, a już będzie to bardzo wiele.
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. To, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
W kwietniu 2011 roku Rubik trafił na oddział onkologii dziecięcej w Szczecinie. Dwa tygodnie później lekarze postawili diagnozę, która wstrząsnęła naszym życiem...
„Neuroblastoma” 4 stopień -nowotwór złośliwy w najwyższym stopniu zaawansowania guz na szyi z przerzutami do węzłów chłonnych i do wątroby.
24 czerwca lekarz onkolog oświadczył, że Rubik wyczerpał wszystkie dostępne linie leczenia przy neuroblastomie. Jedyną szansą, jaka pozostała jest Immunoterapia-ANTY GD2 w Krakowie. To ostatnia szansa na to, by jego życie mogło dłużej trwać, dlatego pomóżmy Rubikowi!
Kwota, którą Rubik potrzebuje to ok 190 tys. złotych i taka musimy zebrać do 24.08.2019, ale pomóżmy chociaż najmniejszymi kwotami aby dopełnić tę Skarbonkę, a już będzie to bardzo wiele.
"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. To, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem"

Wpłaty
- Wpłata anonimowa20 zł
- Wpłata anonimowa30 zł
- Aga50 zł
- Wpłata anonimowa30 zł
- Wpłata anonimowa100 zł
?☺
- Wpłata anonimowa10 zł
