SAABOWA POMOC DLA KAMILA

Adrian Klawikowski
organizator skarbonki

WITAJCIE PRZYJACIELE!

Grupa miłośników i właścicieli samochodów marki SAAB stara się pomóc zmagającemu się z dziecięcym porażeniem mózgowym Kamilowi Budzyle z Gdyni. Chłopak jest maniakiem samolotów, samochodów i właściwie wszystkiego, co się rusza ;). 

Robimy różne akcje - spoty i rajdy motoryzacyjne połączone ze zbieraniem środków na leczenie Kamila. Potrzebna kwota jest duża, ale wierzymy, że każda złotówka zbliża chłopaka i Jego wspaniałych Rodziców do osiągnięcia celu. Gdyby udało się sfinansować terapię komórkami macierzystymi, byłoby super!

Wierzymy, że się uda!

Więcej informacji na naszej stronie: www.saabowapomoc.pl

Znam Kamila i Jego Rodziców od lat i nie wyobrażam sobie, żebyśmy wspólnie nie wspomogli akcji zbierania funduszy dla Niego.

Pozdrawiam, 

Adrian Klawikowski, Sierakowice.

Wsparli

2 100 zł

Zlot wirtualny Cassubian Time2Help6

Wpłata od sponsora zlotu wirtualnego Time2Help6 - wspiera Cię Kamilu cała społeczność wirtualnych pilotów i kontrolerów PL-VACC. Jesteśmy z Tobą!
100 zł

K.

Powodzenia! Pozdrawiam wiosennie :)
1 000 zł

inżynierowie AMTF

Niech energia akceleratorów będzie z TOBĄ. Niech siła elektronów da moc Twoim Rodzicom. Niech pole magnetyczne trzyma Was w szczęściu i radości.
3 100 zł

Michał Pawlus

Serdeczne pozdrowienia dla Kamila od Wirtualnych Awiatorów i darczyńców z charytatywnego Live z okazji TIME2HELP w sieci VATSIM.
1 321 zł

Uczestnicy Marcowych Pustek

SAAB Pomorze - pomoże! Wpłata od uczestników spotu Marcowe Pustki 2017 Gdynia - Garcz z 11 marca. Trzymaj się - pozdrawiamy ciepło!
100 zł

Bartek

Nigdy się nie poddawaj

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
781%
23 451 zł Wsparło 85 osób CEL: 3 000 ZŁ