Sala Sensira

Kochani!

Miło nam poinformować, że w Żywcu powstaje nowa sala sensoryczna. Dzięki staraniom Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Żywcu powstaje Sala Sensira.

Sandra Deka

              Nasze Stowarzyszenie poczyniło już wielkie kroki w kierunku uruchomienia wyjątkowej Sali Sensira dla Dzieci i Młodzieży z naszego regionu. Pozyskaliśmy już 44.610 zł od: Polskiej Spółki Gazowniczej oraz od firm z lokalnej społeczności tj.: Bud Serwis, Bulten Polska, Damos, INPOŻ Andrzej Kucharczyk, APTIV, Zakład Fotograficzny u Jarka. Firma budowlana – FRAKTAL wyremontowała pomieszczenie dostosowując je do wymogów sal sensorycznych.

              Do zamknięcia całego projektu brakuje nam 16.636,70 zł. Zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o pomoc w zdobyciu brakujących środków  na doposażenie Sali Sensira, która będzie wyjątkową salą pomagającą stymulować materiałami sensorycznymi rozwój zmysłów: wzroku, słychu, dotyku oraz powonienia. Zajęcia prowadzone w Sali Sensira będą bezpłatne i dedykowane dzieciom i młodzieży, która coraz częściej wymaga wsparcia w uspokojeniu emocji, duszy i ciała od współczesnego świata i towarzyszących w ich życiach chorób.

Sandra Deka

Przesłane darowizny będą wykorzystane na zamknięcie projektu Sali Sensira oraz na cele statutowe Stowarzyszenia.

DZIĘKUJEMY <3 <3 <3

Wsparli

100 zł

Małgorzata

darowizna
50 zł

Żywiecka Mama

20 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Anonim

30 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

10%
1 711 zł Wsparły 44 osoby CEL: 16 636 ZŁ