Sandra Wolniak

Sandra Wolniak, 3 latka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0063966
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Sandra Wolniak, 3 latka

SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni
Kalisz, wielkopolskie

Pomagamy Sandrze

Sandra choruje na SMA1 – chorobę, która niszczy mięśnie. Choroba ta polega na osłabieniu mięśni i ich stopniowym zanikaniu. Proces spowodowany jest przez obumieranie neuronów ruchowych, które odpowiadają za pracę mięśni (przekazują impulsy z mózgu do mięśni).

Sandra miała to szczęście, że otrzymało terapię genową. Udało to się dzięki pomocy i wsparciu tysięcy osób. Wiemy, jak ciężko jest kierować zbiórką i prosić o wpłaty, jednocześnie odwiedzając specjalistów i prowadząc codzienne rehabilitacje. 

Niestety, po podaniu terapii genowej, aby osiągnąć najlepsze efekty leczenia, potrzebna jest nieustanna rehabilitacja, by jak najbardziej usprawnić mięśnie dziecka.

Wszelkie zabiegi, turnusy, rehabilitacje, są nieodzowną częścią terapii i pochłaniają ogromne pieniądze. Z Waszą pomocą walczymy z tą koszmarną chorobą i dzięki Wam możemy mieć nadzieję, że Sandra stanie na nóżki, a w przyszłości będzie sprawną i samodzielną dziewczynką. 

Prosimy o wpłaty, które pozwolą nam walczyć z SMA1 tak długo, jak będzie to konieczne. Za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni i serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i naszej córeczki. 

–––

Sandrę, można też wspierać, przekazując 1,5% podatku.

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0063966
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki