Niewiarygodny cud – lekarze dawali jej tylko 5% szans na przeżycie!

Sandra Jakubczyk

Niewiarygodny cud – lekarze dawali jej tylko 5% szans na przeżycie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0125856
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup programu mTalent, turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Słoneczko
Sandra Jakubczyk, 7 lat
Mosty, pomorskie
Dziecięce porażenie mózgowe lewostronne, agenezja ciała modzelowatego, neutropatia
Rozpoczęcie: 8 Września 2023
Zakończenie: 8 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Sandra nadal walczy z lewostronnym paraliżem. Rehabilitacja i turnusy będą bardzo potrzebne jeszcze przez wiele lat. Wiemy też, że minie dużo czasu, zanim pojawią się pierwsze efekty...

Z Waszą pomocą nasza córeczka miała zapewnioną roczną rehabilitację i wyjechała na turnusy! Dziękujemy, że jesteście z nami i nadal wspieracie Sandrunię!

Nasza historia:

Nasza córeczka urodziła się w 26. tygodniu ciąży! Lekarze dawali jej tylko 5% szans na przeżycie. Na samym początku Sandra pokazała jednak swoją ogromną siłę i udowodniła jak bardzo pragnie żyć.

Sandra Jakubczyk

Niestety z konsekwencjami wcześniactwa Sandra zmaga się do dziś. Córeczka choruje na wodogłowie pokrwotoczne, które powstało w wyniku wylewów krwi do mózgu trzeciego stopnia. W późniejszym czasie zdiagnozowano u niej refleksyjne mózgowe porażenie dziecięce lewostronne, agenezję ciała modzelowatego oraz neutropenię.

Sandra potrzebuje codziennej rehabilitacji z powodu słabego napięcia mięśniowego oraz dużych przykurczy mięśni w obrębie miednicy i bioder. Konieczna jest także terapia tyflopedagogiczna i sensoryczna, terapia zaburzeń przetwarzania słuchowego, a także wizyty u wielu specjalistów.

Sandra Jakubczyk

Jednym z zaleceń poradni psychologiczno-pedagogicznej, pod którą jesteśmy opieką, jest stymulowanie rozwoju Sandry za pośrednictwem programu terapeutycznego mTalent. Niestety terapie i rehabilitacje nie wystarczą i musimy ćwiczyć z naszą córeczką również w domu.

Mając ten program będziemy mogli codziennie ćwiczyć z Sandrą pamięć, rozwijać jej koncentrację i spostrzegawczość. Nasza dziewczynka jest jeszcze mała, dlatego teraz musimy zrobić wszystko, aby wzmacniać jej rozwój!

Przed nami wiele ciężkiej pracy, ale wierzymy, że warto podejmować ten trud. Jeżeli chodzi o własne dziecko, gotowi jesteśmy do wszelkich poświęceń. Na przeszkodzie stoją tylko kwestie finansowe. Prosimy o pomoc – każda złotówka może uratować przyszłość naszej córeczki!

Rodzice Sandry

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0125856
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki