Kuchnia marzeń dostosowana do potrzeb osoby niepełnosprawnej!

Sebastian Kowol

Kuchnia marzeń dostosowana do potrzeb osoby niepełnosprawnej!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0069153
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Modernizacja kuchni

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Sebastian Kowol, 47 lat
Radzionków, śląskie
Porażenie obustronne mięśni strzałkowych długich i krótkich, piszczelowo przednich, prostowników palców
Rozpoczęcie: 22 Marca 2021
Zakończenie: 4 Marca 2024

Opis zbiórki

Kochani, bardzo dziękuję Wam za pomoc. Dzięki Waszym wielkim sercom udao się zrealizować zakup przystawki d wózka. Dzięki Wam uwierzyłem w to, że nie muszę wcale rezygnować z marzeń. W tym roku nowy plan i realizacja. Przeczytajcie nowy wpis na zbiórce. Proszę Was o zrealizowanie projektu, który jest dla mnie wielkim marzeniem. Mam nadzieję, że się uda!

Sebastian Kowol

Serce domu. Kuchnia. Jak wiele wspomnień z dzieciństwa w niej posiadasz? Ja ogrom. Mi najbardziej kojarzy się z moją kochaną babcią. Jak byłem mały, przesiadywaliśmy właśnie w kuchni i rozmawialiśmy godzinami... Kuchnia jest sercem domu, ta w moim rodzinnym domu nie jest wielka, ma raptem 7m, ale bardzo bym chciał, żebym mógł być w niej bardziej samodzielny. 

Witam kochani to znowu ja, czyli Sebastian już raz mi pomogliście w zbiórce z przystawkę elektryczną do mojego wózka. Z Wami się udało! Chciałem przedstawić Ci teraz moja nową inicjatywę. Zależy mi, aby wnieść promyk słońca w tak trudnym dla mnie czasie.

Potrzebuje Twojej pomocy w odnowieniu kuchni dostosowanej do osoby niepełnosprawnej. Chce, żeby ta kuchnia była dla mnie bardziej funkcjonalna niż dotychczas. Lubię gotować. Jak byłem sprawniejszy, to zawsze już był obiad na stole, gdy moja mama przyszła z pracy.

Sebastian Kowol

Mam marzenie, aby to pomieszczenie było praktyczną przestrzenią roboczą, ale także, aby było urządzone z pomysłem, kreatywnie i zachęcało do przebywania w nim. Ten pomysł nosiłam w głowie bardzo długo, impuls zadecydował by działać. Mam nadzieję, że i tym razem pomożecie mi zrealizować plan i wilkie marzenie o tym, by być samodzielnym...

Sebastian

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0069153
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki