Rak to nie wyrok! Mogę go pokonać tylko z Twoją pomocą!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 350 osób
17 930,12 zł (9,36%)
Brakuje jeszcze 173 559,88 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
zagraniczne leczenie wspomagające

Sebastian Masacz, 36 lat

Mława, mazowieckie

Nowotwór złośliwy jelita grubego

Rozpoczęcie: 13 Listopada 2019
Zakończenie: 2 Marca 2020

Zbiórka obejmuje leczenie alternatywne

Nazywam się Sebastian Masacz, mam 36 lat i jak każdy człowiek mam wiele planów do zrealizowania. Nic niezwykłego. Jednak od dłuższego czasu jestem prawie całkowicie wyłączony z życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

W styczniu tego roku na tyle poczułem się źle, iż w końcu postanowiłem zrobić USG, które wykazało pewne zmiany. Po skierowaniu na dalsze badania usłyszałem diagnozę – nowotwór złośliwy jelita grubego. W ciągu kilku miesięcy schudłem około 17 kg. Obecnie ważę 54 kg przy wzroście 174 cm. W kwietniu miałem operację, po której musiała zostać wyprowadzona kolostomia.

Sebastian Masacz

Jednak problem jest bardziej złożony: guz powoduje naciek na pęcherzu moczowym, co sprawia ból przy czynnościach fizjologicznych i nie tylko... Mój przypadek należy do rzadkości. Obecne leczenie zakłada wycięcie pęcherza moczowego i stworzenie sztucznego z jelita cienkiego. o ile dobrze wszystko pójdzie. Kiepska perspektywa jak na 36. rok życia...

Sprawy skomplikowała niespodziewana operacja. Miałem zapalenie otrzewnej, po którym nadal dochodzę do siebie. Czas rekonwalescencji jest też podyktowany tym, że brałem wcześniej chemię, po której wciąż jestem słaby.

Ogromną szansą jest dla mnie terapia w klinice w Meksyku. Koszt jest dość spory, jednak wiem, że ludzie potrafią zebrać znacznie więcej niż nawet milion złotych, a ja potrzebuję ułamka tego. Gdyby kilkanaście tysięcy ludzi wpłaciło tylko po 10 złotych, miałbym już całą kwotę, potrzebną na leczenie.

Druga niespodziewana operacja sporo skomplikowała moją sytuację. Nie wiem, ile czasu mi pozostało, jednak wierzę, że zdążę i podejmę terapię w klinice Oasis of Hope i w końcu wyzdrowieję, co da mi możliwość finalnej operacji. Dlatego bardzo proszę Was o wsparcie i o udostępnianie, i o pomoc w ratowaniu życia...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 350 osób
17 930,12 zł (9,36%)
Brakuje jeszcze 173 559,88 zł
Wesprzyj Wesprzyj