39 lat i jedno marzenie - samodzielność!

Sebastian Posmyk

39 lat i jedno marzenie - samodzielność!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0071944
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja, roczny turnus rehabilitacyjny w specjalistycznym ośrodku, leki, dieta

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Sebastian Posmyk, 39 lat
Ostrołęka, mazowieckie
Stan po wypadku - złamanie kręgosłupa, uszkodzenie rdzenia kręgowego
Rozpoczęcie: 2 Lipca 2020

Opis zbiórki

Miałem plany, tak wiele do zrobienia... Mam tylko 36 lat. To nie może się tak skończyć! W sierpniu 2016 roku uległem wypadkowi, w wyniku którego doszło do złamania kręgosłupa oraz uszkodzenia rdzenia kręgowego.

Jednego dnia obudziłem się zupełnie zdrowy, a wieczorem walczyłem o życie w szpitalu, do którego przetransportował mnie śmigłowiec LPR. 

To był jeden moment, z którego skutkami walczę do dziś. Porażenie czterokończynowe od czterech lat zabiera mi nadzieję i chęć do walki. Niedawno przekroczyłem trzydziestkę, a moją jedyną rozrywką jest telewizor, którego nawet sam nie mogę włączyć. 

Sebastian Posmyk

Z silnego, samodzielnego mężczyzny stałem się osobą całkowicie zależną od innych. Zmieniła się optyka i gdy minął szok, znów zacząłem nieśmiało myśleć o przyszłości. Mam marzenie... Chcę być samodzielny, chociaż w niewielkim stopniu. W pamięci mam jeszcze, to kiedy czułem się silny i niezależny. Wiem, że to najpiękniejsze uczucie, jakie może mieć człowiek.

Jestem świadomy, że przede mną długa droga, ale podejmę rękawicę!

Moją jedyną szansą jest turnus rehabilitacyjny w specjalistycznym ośrodku, jednak jego koszt znacznie przewyższa moje możliwości. Taki maraton różnych ćwiczeń sprawi, że będę w stanie samodzielnie wykonać kilka najmniejszych czynności. Tymi małymi czynnościami odmierzam dzisiaj moje szczęście. 

Proszę, pomóż mi.

Sebastian

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0071944
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki