Sen bez bólu dla Krzysia

Patrycja
organizator skarbonki

Podczas zabawy 2-letni Krzysiu przewrócił się i wpadł do kałuży. Wpadając do wody, zachłysnął się, stracił przytomność – nastąpiło głębokie niedotlenienie. Od wypadku minęło 15 lat… 17-letni Krzysztof od dnia wypadku nie wypowiedział żadnego słowa, nie usiadł ani nie spożył samodzielnie posiłku. Ale żyje – i to jest dla nas najważniejsze.

Spokojny i błogi sen przez wielu niedoceniany. Dla Krzysia to luksus, na który nie może sobie pozwolić. Matka może patrzeć na chore i cierpiące szczęście i być obok w każdej trudnej chwili, wszczepiając do jego świata cząstkę normalności w jego życie. Podarujmy spokojny sen, bez bólu, odleżyn i sączących się ran, które każdego dnia przywołują wspomnienia tej pamiętnej kałuży.

Każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat... czyjś świat... Uśmiech na twarzy dziecka, że może z kimś się podzielić swoim problemem, osoba niepełnosprawna, która może wyjść z domu, bo ktoś zechciał jej towarzyszyć, człowiek bezdomny, który otrzymał ciepłą zupę w zimie... Wokół nas jest wiele osób, które potrzebują wsparcia - odkryjmy w sobie radość dzielenia się... Bo to naprawdę ogromna wartość! PODARUJMY KRZYSIOWI SPOKOJNY SEN, A CO NAJWAŻNIEJSZE SEN BEZ BÓLU :) Zaryzykuj odrobinę swojego cennego czasu i dobrej woli... Jesteś potrzebny, masz realny wpływ na świat - nie stój bezczynnie... Przekonaj się, ile szczęścia w Twoje życie wniesie wyciągniecie pomocnej dłoni w stronę kogoś potrzebującego i jak bardzo może to odmienić życie was obojga. Liczę na Was!

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

:)
10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymam kciuki......
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
40 zł Wsparły 3 osoby CEL: 500 ZŁ