NAUCZ SWOJEGO MALUCHA SPAĆ W NOCY

Ma Tusiaczek
organizator skarbonki

NAUCZ SWOJEGO MALUCHA SPAĆ PRZEZ CAŁĄ NOC
#########################################
UWAGA to NIE JEST sleep training ani cry it out, tylko opis jak z czułością uspakajać dziecko, wprowadzić rutynę i być konsekwentnym i wytrwałym.
#########################################
Drodzy pomagacze! Jestem mamą 8-miesięcznego malucha i naukowcem na uniwersytecie Stanford
każdy rodzic, który dokona wpłaty na konto tej skarbonki otrzyma link (wyświetlany po wpłacie na stronie siepomaga.pl oraz w mailu z potwierdzeniem wpłaty od siepomaga.pl) z opracowanym przeze mnie 6-cio stronnicowym zbiorem porad które pomogą wam nauczyć waszego szkraba spać przez całą noc. Jest to zbiór zaleceń zebranych z wielu dziecięcych poradników i kursów. I na prawdę działają!!!
Sugerowana kwota 20 zł, jednak każdy rodzić niezależnie od wpłaconej kwoty otrzyma link z poradami. Bardzo proszę sprawdzać maila od siepomaga.pl.
Porady pomogą Ci nauczyć dziecko najadać się za dnia i samemu zasypiać.
Jako zdesperowana, pozbawiona snu mama 5-miesięcznej córeczki, codziennie usypiałam córkę w swoich ramionach karmiąc piersią i chodziłam spać o 19 razem z moim szkrabem tylko po to, żeby wstawać regularnie co 1-2 godziny kiedy moja córka budziła się z płaczem. Po przebudzeniu za każdym razem karmiłam córkę do snu. Był to dla mnie bardzo ciężki okres. Musiałam już wrócić do pracy, byłam przemęczona i zdołowana. Brak snu odbijał się na moich stosunkach z bliskimi, opieką nad maluszkiem i mojej pracy.
Co ważniejsze moja córka była markotna, przemęczona i nie chciała jeść za dnia bo najadała się nocą, traciła na wadze. Nasz pediatra zalecił żebym stopniowo przesuwała kalorie spożywane nocą na dzienne karmienia i nauczyła córkę samodzielnie zasypiać. Postanowiłam to zmienić, i przywrócić radość mojej małej rodzinie. Zaczęłam studiować książki napisane przez pediatrów z poradami na temat dziecięcego snu. I tym samym zebrałam porady które chce wam zaoferować. Moja córka szybko nauczyła się spać w nocy i jeść w dzień. Przybrała na wadzę a nasza rodzina mogła normalnie funkcjonować.

Ma Tusiaczek

Ma Tusiaczek

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Super pomysł!
20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
189%
1 891 zł Wsparło 108 osób CEL: 1 000 ZŁ