NAUCZ SWOJEGO MALUCHA SPAĆ W NOCY

Ma Tusiaczek
organizator skarbonki

NAUCZ SWOJEGO MALUCHA SPAĆ PRZEZ CAŁĄ NOC

#########################################

UWAGA to NIE JEST sleep training ani cry it out, tylko opis jak z czułością uspakajać dziecko, wprowadzić rutynę i być konsekwentnym i wytrwałym.

#########################################

Drodzy pomagacze! Jestem mamą 8-miesięcznego malucha i naukowcem na uniwersytecie Stanford

każdy rodzic, który dokona wpłaty na konto tej skarbonki

otrzyma link (wyświetlany po wpłacie na stronie siepomaga.pl oraz w mailu z potwierdzeniem wpłaty od siepomaga.pl) z opracowanym przeze mnie 6-cio stronnicowym zbiorem porad które pomogą wam nauczyć waszego szkraba spać przez całą noc. Jest to zbiór zaleceń zebranych z wielu dziecięcych poradników i kursów. I na prawdę działają!!!

Sugerowana kwota 20 zł, jednak każdy rodzić niezależnie od wpłaconej kwoty otrzyma link z poradami. Bardzo proszę sprawdzać maila od siepomaga.pl.

Porady pomogą Ci nauczyć dziecko najadać się za dnia i samemu zasypiać.

Jako zdesperowana, pozbawiona snu mama 5-miesięcznej córeczki, codziennie usypiałam córkę w swoich ramionach karmiąc piersią i chodziłam spać o 19 razem z moim szkrabem tylko po to, żeby wstawać regularnie co 1-2 godziny kiedy moja córka budziła się z płaczem. Po przebudzeniu za każdym razem karmiłam córkę do snu. Był to dla mnie bardzo ciężki okres. Musiałam już wrócić do pracy, byłam przemęczona i zdołowana. Brak snu odbijał się na moich stosunkach z bliskimi, opieką nad maluszkiem i mojej pracy.

Co ważniejsze moja córka była markotna, przemęczona i nie chciała jeść za dnia bo najadała się nocą, traciła na wadze. Nasz pediatra zalecił żebym stopniowo przesuwała kalorie spożywane nocą na dzienne karmienia i nauczyła córkę samodzielnie zasypiać. Postanowiłam to zmienić, i przywrócić radość mojej małej rodzinie. Zaczęłam studiować książki napisane przez pediatrów z poradami na temat dziecięcego snu. I tym samym zebrałam porady które chce wam zaoferować. Moja córka szybko nauczyła się spać w nocy i jeść w dzień. Przybrała na wadzę a nasza rodzina mogła normalnie funkcjonować.

Wsparli

20 zł

Martyna

20 zł

Młoda mama

Sen na wagę złota
40 zł

Beata Mazurek

Spokojny sen dziecka
2 zł

Jo Gi

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Nie Pan Bóg i Maryja Panna ma Was w swojej opiece!
20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
75%
757 zł Wsparły 32 osoby CEL: 1 000 ZŁ