Spraw, by Święty Mikołaj mógł co roku przychodzić do Seniorów!

SeniorApp
organizator skarbonki

Okres świąteczny, to czas, w którym myślimy o swoich bliskich. To właśnie wspólne chwile i ciepło dzielenia się dobrem sprawiają, że ten czas jest tak wyjątkowy.

SeniorApp

Nie tylko od święta warto jednak zadbać o tych, którzy do tej pory troszczyli się o innych. Teraz to oni potrzebują nas.

Zapraszamy Cię do wsparcia zbiórki Aby "Święty Mikołaj" mógł przychodzić co roku do Seniorów! na rzecz Fundacji Święty Mikołaj dla Seniora.

Od 2018 roku, w okresie przedświątecznym, Fundacja włącza do akcji placówki opiekuńcze, takie jak: domy pomocy społecznej, domy dziennego pobytu, zachęcając ich podopiecznych do pisania listów do Świętego Mikołaja, w których mogą zawrzeć swoje potrzeby i marzenia. Poprzez stronę internetową listy są realizowane przez Świętych Mikołajów: ludzi o wielkich sercach.

SeniorApp

Więcej o akcji możesz dowiedzieć się z webinaru „Już wiem #28”, podczas którego rozmawialiśmy z Roksaną Góral: założycielką Fundacji i pomysłodawczynią inicjatywy. Transmisja dostępna tutaj: Już wiem#28 Święty Mikołaj dla Seniora

Wiele osób starszych ma wrażenie, że z wiekiem stają się coraz bardziej niewidzialni. Zamknięci w czterech ścianach, nie chcą sprawiać nikomu kłopotu, przestają zwracać się do kogokolwiek o wsparcie.

SeniorApp

Jak wynika z raportu SeniorApp, 20% seniorów nie prosi o pomoc, bo czuje, że spotka się z odmową, zaś 40% osób starszych deklaruje, że nie otrzymuje potrzebnego wsparcia.

Święty Mikołaj dla Seniora, z roku na rok, odwraca ten przykry trend napełniając serca podopiecznych placówek opiekuńczych radością i nadzieją, że nie są sami.

SeniorApp

Ty także możesz sprawić, że seniorzy przestaną czuć się osamotnieni i wykluczeni. Wspierając akcję Święty Mikołaj dla Seniora pomożesz rozwinąć się inicjatywie, która co roku pomaga tysiącom osób starszych. (w tym roku było to 8500 spełnionych marzeń! – zrealizowanych listów).

Żeby móc dalej działać, poszerzać zasięg akcji i przygotowywać się do przyszłorocznej edycji inicjatywy, Święty Mikołaj potrzebuje wsparcia finansowego na bieżące funkcjonowanie Fundacji.

Wsparli

50 zł

Wpłata anonimowa

Bo warto pomagać
X zł

Wpłata anonimowa

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
70 zł
Wsparły 2 osoby
Wesprzyj