Nasze serca dla serca Filipka.

Joanna
organizator skarbonki

Witajcie :)

Aktualizacja :) Skończyłam już 33 lata :( Moja zbiórka skończyła roczek, ale niestety nie udało się zrealizować jej w 100%  Może dorzucilibyście jakiś prezencik? I ja i Filipek będziemy bardzo, bardzo wdzięczni :))
Pozdrawiam

   Dokładnie za miesiąc będę obchodziła swoje 32 urodziny. Rozmyślałam dziś o tym w drodze do pracy i wcale nie czułam się szczęśliwa, że tyle latek już mi stuknie... a teraz marzy mi się, by z naszą pomocą, i zdrowym serduszkiem, Filipek,  mógł kiedyś "zmartwić" się faktem obchodzenia 32 urodzin i następnych i następnych....  Tak więc z okazji moich urodzin, chcę zorganizować zbiórkę na operację Filipka i bardzo Was proszę, abyście otworzyli Wasze dobre serduszka ( i portfele :) ) i wsparli ten cel. Będzie to dla mnie najwspanialszy prezent urodzinowy, jaki kiedykolwiek otrzymałam. O taki sam poproszę też swoich bliskich.

Ja sama jestem mamą dwójki dzieci, w tym jedego przedszkolaka. Mój synek jest zdrowy i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Bardzo bym chciała, żeby rodzice Filipka również mogli być tak szczęśliwi. Pomóżmy im w tym razem.

Bardzo proszę Was proszę o wsparcie i sama wrzucam pierwszy grosz.  Pozdrawiam i dziękuję, że jesteście! Świat dzięki Wam staje się lepszy :)

Z góry wielkie dzięki!

Wsparli

40 zł

Łukasz Domagała

Też coś dorzucę na święta
50 zł

Joanna

Dziś są moje urodziny... więc z tej okazji prezent dla... Filipka :)
5 zł

gugas

Niech serduszko puka w rytmie cza-cza
10 zł

Agnieszka

Filipku wracaj do zdrówka...

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Joanna
Filip Łopata
Serce Filipka
102%
1 021 zł Wsparło 31 osób CEL: 1 000 ZŁ