Dla małego serduszka - cały świat w prezencie

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 2 402 osoby
118 206,51 zł (45,46%)

Anna Grabowska

Nysa, opolskie

Rozpoczęcie: 4 Lipca 2014
Zakończenie: 19 Sierpnia 2014

Wiktor nie doczekał 14 sierpnia i pojawił się na świecie 3 sierpnia. Mama miała takie bóle, że nie zdążyli dojechać do kliniki w Munster i poród musiał się odbyć w szpitalu po drodze w Soest.

 

2730 gramów i 47 centymetrów - tyle mierzy małe szczęście Ani i Konrada. Podczas porodu zanikało tętno, potem Wiktor od razu został przewieziony karetką do Munster, gdzie czeka na operację. Silny chłopak - po kilku godzinach na Intensywnej Terapii trafił na oddział kardiologiczny. Tam czekał na operację. Termin został wyznaczony na 19 sierpnia.

 

 

Operacja się udała, ale do października nie było wiadomo, co z płatnością za operację. Tata Wiktora na szybko znalazł pracę w Niemczech, więc czekaliśmy na informacje, czy ubezpieczenie pokryje operację. W październiku okazało się, że tak. Dzięki temu po opłaceniu kosztów pobytu podczas porodu i operacji, zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc innym potrzebującym.

 

Najważniejsze, że operacji nie trzeba było przekładać, że się odbyła w terminie i bez żadnych komplikacji. Dzielne małe serduszko. Podoba mu się na tym świecie i walczy o to, by zostać tu jak najdłużej i żyć, chociaż tylko z połową serca. Wiktorka czekają jeszcze dwie operacje, gdy skończy 6 miesięcy i 2 latka.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 2 402 osoby
118 206,51 zł (45,46%)