Od serca, dla serca

Ania L.
organizator skarbonki

Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co muszą czuć rodzice, którzy zamiast cieszyć się z narodzin dziecka, drżą o każdą minutę jego życia. Co musi czuć matka, która widząc inne szczęśliwe mamy tulące swoje maleństwa do piersi, sama zrobić tego nie może. Co musi czuć ojciec, który od pierwszych dni życia swojego dziecka musi czuwać przy jego łóżeczku w sali szpitalnej. A nie w domu w pokoiku, który z takim zaangażowaniem przygotowywał. I co  musi czuć noworodek, który przychodzi na świat, zostawia bezpieczną przestrzeń jaką jest brzuch mamy i nagle zamiast w ramionach rodziców znajduje się w inkubatorze. Nie potrafię sobie tego wyobrazić, ale  wiem jedno: cała trójka była z pewnością przerażona.

I właśnie tak wyglądał początek życia Natalki. Od pierwszych chwil było jej ciężko, ale też od pierwszych dni pokazała wolę walki!

Natalia to młoda, piękna dziewczyna, która marzy o tym, by w przyszłości zostać lekarzem. Chce pomagać ludziom. Chce, żeby ich życie było lepsze, lepsze niż jej życie. Chce im dawać nadzieję na lepsze jutro. Ale najpierw to my musimy tą nadzieję dać Natalii i jej pomóc. Dziewczyna urodziła się z poważną wadą serca. Szansą dla niej jest kosztowna operacja w klinice w Niemczech. Każda najdrobniejsza pomoc jest na wagę złota. 

Od serca, dla serca.

Wsparli

10 zł

Łukasz Mudy

10 zł

paula

20 zł

Ania L.

Dasz radę, trzymam kciuki:-)
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
40%
40 zł Wsparły 3 osoby CEL: 100 ZŁ