PILNE ❗️Operacja serca już za nim - potrzebny transport medyczny dla Natanka!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 3 852 osoby
107 657,77 zł (106,52%)
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0104190 Natan
Zbiórka na cel
transport medyczny dla Natanka

Natan Sobczak, 13 miesięcy

Zaniemyśl, wielkopolskie

złożona wada serca: ubytek przegrody przedsionkowo- komorowej (AVSD), hipoplazja lewej komory i łuku aorty

Rozpoczęcie: 20 Kwietnia 2021
Zakończenie: 20 Lipca 2021

Poprzednie zbiórki

1 390 425,45 zł (103,03%)
ratująca życie operacja wady serca w szpitalu w Genewie

53 133

22.12.2020 - 20.04.2021

ratująca życie operacja wady serca w szpitalu w Genewie

53 133

1 390 425,45 zł

22.12.2020 - 20.04.2021

11 Maja 2021, 13:04
❗️Natanek wyszedł ze szpitala!

W sercach radość, bo mamy Wam do przekazania naprawdę wspaniałe wieści!

Natanek jest już po operacji! Jego serce pije najpiękniejszym dźwiękiem na świecie – melodią życia. Lekarze są zadowoleni, choć przyznają, że operacja była bardzo trudna. Chłopczyk zachwycił personel swoją siłą, doszedł do siebie w ekspresowym tempie. Jest w tak dobrym stanie, że mógł opuścić mury szpitala – wciąż jest jeszcze w Genewie, gdzie trwają kontrole. Maluszek dokazuje i cieszy się czasem, spędzonym z mamą. A już niedługo powrót do domu, do Polski - i to wszystko dzięki Wam :)

Dziękujemy za wszystko!

Natan Sobczak

Pokaż wszystkie aktualizacje

30 Kwietnia 2021, 20:19
PILNE❗️Wieści prosto z OIOM-u - Natanek jest po operacji, decydujące jest 48 godzin!

Kochani,

Natanek jest już po operacji. Decydujące jest pierwsze 48 godzin…

Operacja była bardziej skomplikowana niż zakładali lekarze. Odbywała się w krążeniu pozaustrojowym. Natanek jest wprowadzony w śpiączkę. Śpi i jednocześnie walczy... Jego serduszko podjęło pracę samodzielnie.

Lekarze powiedzieli, że operacja była bardzo skomplikowana i jedna z trudniejszych, jakie przeprowadzili… Są jednak zadowoleni. Operacja zakończyła się sukcesem. Natanek ma serduszko dwukomorowe!

Natan Sobczak

Oprócz stworzenia serduszka dwukomorowego, zrobienia zastawki itd. lekarzy podczas operacji czekał szereg innych skomplikowanych rzeczy do zoperowania, niektórych nie wykryto na wcześniejszych badaniach w Polsce. Siła walki i chęć do życia Natanka jest niesamowita.

Wielki szacunek i podziękowania dla lekarzy za wielogodzinną operację i walkę o życie i serduszko Natanka, a dla Was – za to, że jesteście. Dziękujemy Wam za wsparcie, modlitwę i prosimy o dalszą pomoc, aby móc wrócić niedługo do domu, do Polski…

Prosimy też o trzymanie kciuków i o modlitwę za synka, bo czas zagrożenia jeszcze nie minął...

28 Kwietnia 2021, 11:58
Z OSTATNIEJ CHWILI❗️Natanek jest na sali operacyjnej!

Drogi wujku, kochana ciociu Natanka,

Natanek jest już z mamą w Genewie. W chwili obecnej na oddziale, na sali operacyjnej… Właśnie trwa operacja jego śmiertelnie chorego serduszka…

O godzinie 7 lekarze zabrali go na blok operacyjny. O dziewiątej zaczęła się walka o życie…

Natan Sobczak

Nasz mały wojownik walczy... Anioły Natana, prosimy Was o dobrą energię, myśli i modlitwę za niego, żeby dodać mu siły do tej walki...

Wesprzyj Natanka, podaruj mu dobrą myśl, dobre słowo... To są najważniejsze godziny w jego życiu. Bardzo Cię potrzebujemy!

Pilne! Za kilka dni Natanek będzie w Genewie, gdzie odbędzie się operacja jego śmiertelnie chorego serca… Operacja ostatniej szansy. Właśnie zadzwoniła do nas mama maluszka. Konieczna jest dodatkowa pomoc - zbiórka na transport medyczny dla chłopczyka. Po operacji Natanek musi wrócić do Polski specjalnym samolotem… Nie zostało za wiele czasu, dlatego prosimy o ratunek!

Natan Sobczak

Mama Natanka, Kinga: Przed nami najważniejsza bitwa, jaką musimy stoczyć – ta o życie mojego synka. W poniedziałek, 26 kwietnia, muszę stawić się z synkiem na oddziale w Genewie. 28 kwietnia, po serii badań, odbędzie się operacja jego śmiertelnie chorego serduszka. To szansa, którą dostaliśmy dzięki Wam – na operację udało się zebrać dzięki ofiarności ludzi o dobrych sercach, którzy wsparli Natanka tutaj, na Siepomaga. Nie sądziłam, że tak szybko będę musiała prosić o pomoc raz jeszcze... Nie mam jednak wyjścia.

Natanek urodził się 1 kwietnia. W Prima Aprilis, mi jednak nie było do śmiechu… Rozpacz i strach, kiedy go zabrano, była nie do opisania. Synek jest moim małym cudem… Niestety, śmiertelnie chorym. Natan ma bardzo złożoną wadę serca – oprócz, ubytku przegrody przedsionkowo- komorowej (AVSD) ma też hipoplazję lewej komory i łuku aorty… Synek od pierwszego oddechu zaczął walkę o życie

Natan Sobczak

Synek wkrótce trafił na stół operacyjny, gdzie lekarze założyli mu tzw. banding – specjalną opaskę, która umożliwiła przepływ krwi. To miało być rozwiązanie tylko czasowe – do momentu właściwej operacji. Uratowało jednak jego życie… Bez tego Natanek nie miałby żadnych szans.

Złożoność wady zdyskwalifikowała Natanka z operacji serca dwukomorowego w Polsce. Taką szansę dał nam szpital w Genewie. Kosztorys leczenia sprawił, że zera wirowały mi przed oczami… Wiedziałam jednak, że żeby ratować synka, poruszę niebo i ziemio. Poprosiłam o pomoc tutaj, na Siepomaga. Udało się, dzięki tysiącom ludzi o wspaniałych sercach śmiertelnie chore serduszko mojego synka dostanie szansę, by bić.

Natan Sobczak

Bardzo martwię się, bo nie wiadomo, ile dokładnie zostaniemy w szpitalu – lekarze mówią o 3 tygodniach, ale zależy to od stanu Natanka. Każdy dzień więcej oznacza ogromne koszty. Mamy transport w jedną stronę, ale za ten w drugą musimy zapłacić… Synek będzie po złożonej, skomplikowanej operacji serca, musi lecieć do Polski specjalnym samolotem, być pod najlepszą opieką – lekarza, anestezjologa i pielęgniarki, który zareagują, jak tylko zacznie się dziać coś złego. To najlepsze dla niego wyjście.

Martwię się o synka, o to, jak przebiegnie operacja, a teraz jeszcze o pieniądze… Tak bardzo chciałabym, żeby było już po wszystkim. Ostatnio udało się sprawić cud, zebrać środki na operację i tak bardzo wierzę, że stanie się kolejny… Proszę, pomóż mi uratować Natanka, bądź moim cudem.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 3 852 osoby
107 657,77 zł (106,52%)
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0104190 Natan