Wojtuś Sadowski

Wojtuś Sadowski, 5 lat

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0064022
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Wojtuś Sadowski, 5 lat

Złożona wrodzona wada serca: przełożenie wielkich pni tętniczych, zarośnięty pień płucny, ogromny ubytek międzykomorowy i międzyprzedsionkowy
Zgierz, łódzkie

Serce Wojtusia potrzebuje mocy dobrych serc, by bić!

Wojtuś to nasz ukochany synek, nasze oczko w głowie i sens istnienia. Urodził się z wadą serca. Bez leczenia to po prostu wyrok śmierci... Nasz synek walczy o życie od pierwszej chwili na tym świecie. Okazał się być bardzo trudnym przypadkiem, w jego serduszku wszystko było na opak.

Po kilku nieudanych operacjach w Polsce szansa na życie przyszła z USA. Serce Wojtusia bije dzięki wsparciu tysięcy osób, które dały mu szansę na życie. Tylko profesor Frank Hanley z Lucile Packard Children’s Hospital wraz ze swoim zespołem zdecydował się ocalić dwie komory w sercu Wojtka. Dzięki temu Wojo uniknął leczenia paliatywnego.

Niestety, w 2023 roku okazało się, że zastawkę trzeba wymienić, że to już czas. Znów przyszliście nam z pomocą, Wojtuś dostał szansę na życie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc.

Przed synkiem kolejna walka o życie. Synek będzie musiał być pod stałą opieką lekarzy. Wojo jest dla nas wszystkim, nie wyobrażamy sobie życia bez niego. 

Dziękujemy za całą dotychczasową pomoc. Jeśli chcesz wspierać dalej naszego synka w jego walce o życie, tutaj możesz to zrobić. Za każde wsparcie wraz z Wojtusiem będziemy bardzo wdzięczni.

Rodzice Wojtusia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0064022
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki