Zwalniające serduszko Emilki

Zbiórka na cel: Operacja serduszka w Asklepios Klinik Sankt Augustin w Niemczech
Zbiórka zakończona
Agnieszka Gągola,
Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 1 052 osoby
44 790,30 zł (100,34%)

Agnieszka

Wada serca HLHS

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Rozpoczęcie: 21 Stycznia 2015
Zakończenie: 19 Maja 2015

Rezultat zbiórki

Dnia 6  lipca 2015 roku zostaliśmy przyjęci do kliniki Sankt Augustin. 8 lipca o godzinie 8.00 Emilka została przewieziona na salę operacyjną. Po 7 godzinach otrzymaliśmy informację, że udało się więcej niż planowano. Kolejne godziny były decyujące. Nasz okres pooperacyjny trwał prawie 6 tygodni. Podczas niego Emilia musiała przejść kolejną operację ratującą życie, cewnikowanie i wiele innych zabiegów. Lekarze określali słowami, chodzimy po kruchym lodzie i brakowało tak niewiele....monitory szalały, a saturacja spadała. Ona jednak bardzo walczyła. Płyn zbierał się sześciokrotnie więcej niż powinien. Lekarz bali się, że serce nie daje rady. Było ciężko i trudno. W Polsce Emilka udowodniła, że mimo przeciwności losu i braku możliwości dalszego leczenia nie poddawała się ... Ona chciała żyć. Tak stało się i teraz. Po prawie dwóch miesiącach mogliśmy wrócić do domu. W listopadzie musi przejść kolejne cewnikowanie serca. Jeżeli ciśnienia spadną to Emilka będzie miała odstawione bardzo drogie leki, które obecnie dostaje. Uczy się znowu chodzić i odzyskuje sprawność. W tym bardzo pomaga rehabilitacja. Każdy dzień to radość, że jesteśmy w trójkę.
 

Serdecznie Państwu dziękujemy, za ogromne zaangażowanie w walkę o życie naszej Emilki. Bez Waszej pomocy nasz wyjazd byłby niemożliwy. Daliście nam szansę, abyśmy mogli być razem. Cieszyć się każdą chwilą, cieszyć się Nią. My wiemy, że najważniejsze jest życie o które warto walczyć. Z całego serca dziękujemy. 
Wdzięczni rodzice z Emilką

0,3 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Zdrówka dla Maleńkiej!
8 zł

Anonimowy Pomagacz

trzymam kciuki
25 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pieniądze lub ich brak nie mogą decydować o tym czy ktoś ma żyć.To jest podłość ze strony rządzących.Trzymaj się dziewczynko, jeszcze im pokażesz na co Cię stać
30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Verified Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 1 052 osoby
44 790,30 zł (100,34%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość