Serduszko Amelki

Małgorzata Stano
organizator skarbonki

Witam! :)
Co by tradycji stało się zadość, w tym roku postanowiłam również utworzyć urodzinową zbiórkę. Ci, co w ubiegłym roku się w nią włączyli mam nadzieję, że zrobią to ponownie! Dla tych, którym wydarzenie umknęło - serdecznie zapraszam, pomóżcie mi otrzymać najlepszy prezent na świecie :) pomóżmy zmienić czyjeś życie na lepsze. 

Kochani, poznajcie proszę małą Amelkę. Dziewczynka od narodzin walczy z przeciwnościami, które nie powinny stanąć na drodze dopiero co narodzonej istotki. Urodził się z wadą serca, ma tylko jedną komorę sercową. Pomyślnie przeszła 2 z 3 etapów operacji. Jej rodzice zbierają na ostatnią, trzecią operację w Niemczech, która jest niesamowicie kosztowna. Niemniej jednak nie poddają się, walczą i wierzą, że wspólnie dadzą radę. Ja też w to wierze, że wspólnie pomożemy im osiągnąć ten cel!


Nie ważne czy przekażesz 5, 10 czy 50 złoty. Jesteś częścią tej zbiorki, dokładasz swoją cegiełkę i jestem pewna, ze wspólnie przybliżymy Amelkę i jego rodziców do celu. Nie mogłabym sobie wymarzyć cudowniejszego prezentu :)
Razem nam sie uda! ♥

Zapraszajcie znajomych, im nas będzie więcej tym mamy większą szansę na sukces :) a ja głęboko wierzę w to, że dobro do nas wraca :) 


Zbiórka trwa do moich urodzin, czyli mamy dokładnie MIESIĄC do 15 lutego.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą złotówkę! :)
Gosia ♥

Wsparli

5 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

Be the change you want to see in the world
30 zł

Wpłata anonimowa

25 zł

Anonimowa Pomagaczka

X zł

ŁS

:)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
63%
945 zł Wsparło 29 osób CEL: 1 500 ZŁ