Oby serduszko już zawsze biło! Pomóżmy Krystiankowi z okazji moich ur...

Małgorzata Stano
organizator skarbonki

"Nie ważne ile będzie kroków i jak będą malutkie w drodze po naprawione serduszko. Ważne, żeby się nie poddać"
- rodzice Krystiana

Drodzy Pomagacze!


Zainspirowana niesamowitą koleżanką, postanowilam wykorzystać okazję moich 23 urodzin  aby móc dostać najpiękniejszy prezent jaki można sobie wymarzyć. Mianowicie chciałabym przyczynić się do zmiany czyjegoś życia na lepsze. Z pomocą Was wszystkich!


Zastanawiałam sie co bym chciała dostać z okazji tegorocznych urodzin i doszłam do wniosku, ze rzeczy materialne mnie nie interesują. Fakt, ułatwiają życie, urozmaicają je ale nie mają najmniejszego znaczenia jeśli brakuje nam zdrowia... Na to chciałabym Wam zwrócić uwagę poprzez moje wydarzenie. Żebyśmy pomogli komuś mieć szansę marzyć i doświadczać bogactw świata jak to robimy my na codzień, nie doceniając zwykle tego ze jesteśmy zdrowi i jedyne bariery jakie mamy przed sobą, to nasze własne lęki i watpliwosci. Nie wszyscy mają tyle szczęścia.

Poznajcie pogodnego malucha, Krystianka. Bardzo chciał przyjść na świat. Niestety urodził się bez jednej komory sercowej. W jego małym serduszku wykryto wrodzoną wadę serca: HLHS. Jego rodzice zbierają pieniądze na operacje w Niemczech, 3 etap korekcji wady synka. Jest to niesamowicie kosztowna operacja, 36,500 euro. Niemniej jednak nie poddają się, walczą i wierzą, że wspólnie dadzą radę. Ja też w to wierze, że pomożemy im osiągnąć ten cel!

Nie ważne czy przekażesz 5, 10 czy 50 złoty. Jesteś częścią tej zbiorki, dokładasz swoją cegiełkę i jestem pewna, ze wspólnie przybliżymy Krystianka i jego rodziców do celu. Nie mogłabym sobie wymarzyć cudowniejszego prezentu:) razem nam sie uda!

Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą złotówkę! :)))
Gosia

Wsparli

70 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

80 zł

Maria

50 zł

Anonimowa Pomagaczka

60 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
250%
2 500 zł Wsparło 59 osób CEL: 1000 ZŁ